
Незважаючи на чергову загибель російських військових в Сирії, люди будуть продовжувати "їхати за грошима туди, де платять". Про це написав екс-депутат Держдуми РФ Дмитро Гудков в Facebook, передають Патріоти України.
"В результате взрыва мины в Сирии погибли два российских военнослужащих. Еще один на грани смерти. Все они будут представлены к наградам. Труп на медаль – обменный курс империи", - написав Гудков.
Він зазначив, що ці смерті ніяк не змінять ситуацію.
"Люди будут ехать за деньгами туда, где платят. И будут возвращаться обратно – некоторые, те, кому повезет. Государство будет лгать, изворачиваться. А тех, кто продолжит спрашивать, что мы там делаем, опять обвинят в отсутствии патриотизма", - вважає Гудков.
Екс-депутат Держдуми нагадав, що перед виборами президента РФ в 2012 році Володимир Путін цитував поему "Бородіно": "Умремте ж под Москвой, как наши братья умирали".
"Когда кандидат Путин призывал "умереть под Москвой", стоило догадаться, что он далек от метафор", - підсумував Гудков.
11 квітня міноборони РФ повідомило, що на території Сирії загинули двоє військовослужбовців-контрактників, які перебували в одному з підрозділів сирійських військ "в якості інструкторів стрілецької підготовки". Їх обстріляли з мінометів.
Противник (російські війська) продовжує утримувати позиції вздовж річок Вовча та Солона на ділянці їхнього злитті (район Новопавлівки та на південь від неї), на заході Донецької та на південному сході Дніпропетровської областей України. Водночас російс...
У різних регіонах України можна почути слова, які рідко зустрічаються у сучасній розмовній мові, але мають цікаву історію, одне з таких – "ковбаня". Так називали глибоку яму, западину або велику вибоїну на дорозі чи ґрунті, це слово могло бути знайомим...