
Незважаючи на чергову загибель російських військових в Сирії, люди будуть продовжувати "їхати за грошима туди, де платять". Про це написав екс-депутат Держдуми РФ Дмитро Гудков в Facebook, передають Патріоти України.
"В результате взрыва мины в Сирии погибли два российских военнослужащих. Еще один на грани смерти. Все они будут представлены к наградам. Труп на медаль – обменный курс империи", - написав Гудков.
Він зазначив, що ці смерті ніяк не змінять ситуацію.
"Люди будут ехать за деньгами туда, где платят. И будут возвращаться обратно – некоторые, те, кому повезет. Государство будет лгать, изворачиваться. А тех, кто продолжит спрашивать, что мы там делаем, опять обвинят в отсутствии патриотизма", - вважає Гудков.
Екс-депутат Держдуми нагадав, що перед виборами президента РФ в 2012 році Володимир Путін цитував поему "Бородіно": "Умремте ж под Москвой, как наши братья умирали".
"Когда кандидат Путин призывал "умереть под Москвой", стоило догадаться, что он далек от метафор", - підсумував Гудков.
11 квітня міноборони РФ повідомило, що на території Сирії загинули двоє військовослужбовців-контрактників, які перебували в одному з підрозділів сирійських військ "в якості інструкторів стрілецької підготовки". Їх обстріляли з мінометів.
Британський прем’єр Кір Стармер оголосив про відставку. Цей крок не став геть несподіваним: його лейбористська партія перебуває в глибокій кризі. За два роки після впевненої перемоги на виборах лейбористи втратили підтримку британців. Багато однопартій...
Як на мене ... . "тАвАриСЧ" зюганов, явно з наполегливої підказки кремля видав "експромт" про "изьятие банковских вкладов населения". . Я цілком розумію, що потенційна сума у більше як 60 трильонів "фублів" заощаджень російських громадян суттєво муля...