"Сенатор Джон Маккейн вже давно підтримує Україну і очевидно він розуміє, якою є справжня ситуація в одній з пострадянських країн, де комуністична еліта замінена на олігархічну. Людині, яка сама майже 6 років провела у в’єтнамському полоні, не потрібно пояснювати того, що є насправді, що таке комунізм і посткомунізм." Про це пише у своєму блозі політолог Віктор Каспрук, передають Патріоти України, продовжуючи:
Виходячи з цього свого негативного досвіду він цілком усвідомлює, що на сьогодні Путін є набагато страшніший за ІДІЛ, тому що сама ІДІЛ великою мірою інспірована путінською ФСБ і колишньою КДБ, яка має потужну і розгалужену агентурну мережу на Близькому Сході.
Для України дуже важливо, що в західному політикумі є такі впливові і принципові постаті, як сенатор Маккейн. На жаль, їх ще не настільки багато, щоб вони складали критичну масу розуміння на Заході справжньої суті путінської Росії.
Заява такої авторитетної людини, як Джон Маккейн показує, що на Заході все більше і більше політиків та політичних сил переконуються в тому, що Росія несе загрозу не тільки Україні та іншим європейським державам, а й в цілому всій західній цивілізації.
Коріння цих зв’язків Путіна з ІДІЛ сягають ще минулих часів. У радянські часи в Москві функціонував Університет дружби народів (тепер Російський університет дружби народів). До цього університету після деколонізації Африки і Близького Сходу масово набиралась молодь з бідних сімей, яка проходила там спочатку курс вивчення російської мови, а потім курс навчання.
Значна частина цих студентів ставала в майбутньому агентами впливу КДБ, а в більшості випадків – безпосередніми агентами КДБ, які були на певний час “законсервовані” в близькосхідному регіоні та країнах Африки. Тому Росія мала потужний вплив в цій частині планети.
Зараз Москва “розконсервувала” велику частину своєї агентурної мережі і через цю агентуру намагається впливати на перебіг подій на Близькому Сході.
ІДІЛ, в свою чергу, потрібна Росії для того, щоб маніпулюючи та лякаючи його загрозою, виторговувати у Заходу преференції. При цьому сподіваючись отримати індульгенцію на війну в Україні, на агресію проти Грузії, Молдови і можливо в майбутньому й інших країн пострадянського простору.
Гарною новиною є той факт, що російські агенти отримують підозри. Проте важливо не зупинятися на досягнутому та звернути увагу на Верховну Раду, адже там подібних колаборантів дуже багато. Таку думку висловив підполковник ЗСУ, заступник командира 3 ОШБ...
У Запоріжжі внаслідок ракетного обстрілу, який РФ здійснила у суботу, 18 січня, вибуховою хвилею пошкоджений Свято-Андріївський кафедральний собор УПЦ МП. Військовий прокоментував, як "відреагували" представники собору. Про це військовослужбовець ЗСУ С...