Маккейн розкрив сьогоднішню суть Росії, зрозумівши, що Путін набагато страшніший за ІДІЛ - політолог

Для України дуже важливо, що в західному політикумі є такі впливові і принципові постаті, як сенатор Маккейн. На жаль, їх ще не настільки багато, щоб вони складали критичну масу розуміння на Заході справжньої суті путінської Росії.

Джон Маккейн. Фото:charter97.org

"Сенатор Джон Маккейн вже давно підтримує Україну і очевидно він розуміє, якою є справжня ситуація в одній з пострадянських країн, де комуністична еліта замінена на олігархічну. Людині, яка сама майже 6 років провела у в’єтнамському полоні, не потрібно пояснювати того, що є насправді, що таке комунізм і посткомунізм." Про це пише у своєму блозі політолог Віктор Каспрук, передають Патріоти України, продовжуючи:

Виходячи з цього свого негативного досвіду він цілком усвідомлює, що на сьогодні Путін є набагато страшніший за ІДІЛ, тому що сама ІДІЛ великою мірою інспірована путінською ФСБ і колишньою КДБ, яка має потужну і розгалужену агентурну мережу на Близькому Сході.

Для України дуже важливо, що в західному політикумі є такі впливові і принципові постаті, як сенатор Маккейн. На жаль, їх ще не настільки багато, щоб вони складали критичну масу розуміння на Заході справжньої суті путінської Росії.

Заява такої авторитетної людини, як Джон Маккейн показує, що на Заході все більше і більше політиків та політичних сил переконуються в тому, що Росія несе загрозу не тільки Україні та іншим європейським державам, а й в цілому всій західній цивілізації.

Коріння цих зв’язків Путіна з ІДІЛ сягають ще минулих часів. У радянські часи в Москві функціонував Університет дружби народів (тепер Російський університет дружби народів). До цього університету після деколонізації Африки і Близького Сходу масово набиралась молодь з бідних сімей, яка проходила там спочатку курс вивчення російської мови, а потім курс навчання.

Значна частина цих студентів ставала в майбутньому агентами впливу КДБ, а в більшості випадків – безпосередніми агентами КДБ, які були на певний час “законсервовані” в близькосхідному регіоні та країнах Африки. Тому Росія мала потужний вплив в цій частині планети.

Зараз Москва “розконсервувала” велику частину своєї агентурної мережі і через цю агентуру намагається впливати на перебіг подій на Близькому Сході.

ІДІЛ, в свою чергу, потрібна Росії для того, щоб маніпулюючи та лякаючи його загрозою, виторговувати у Заходу преференції. При цьому сподіваючись отримати індульгенцію на війну в Україні, на агресію проти Грузії, Молдови і можливо в майбутньому й інших країн пострадянського простору.

Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

Підступний план диктатора: Путін наказав Кадирову придавити протести в Дагестані, – лідер Ічкерії

понеділок, 26 вересень 2022, 21:14

Путін розуміє, що позиції Росії на Кавказі досить хиткі і його влада в регіоні добігає кінця. Тож перед тим, як врешті втратити там контроль, намагається розсварити кавказькі народи. Наказ кадирівцям придушити протестні настрої у Дагестані є одним зі с...

Боротьба нервів: Весь світ з жахом дивиться, як Росія в 21 столітті намагається силою розширити свою територію. Захід зрозумів, що Путін не зупиниться ні в Луганську, ні в Херсоні

понеділок, 26 вересень 2022, 9:45

Боротьба нервів між Києвом та Москвою закінчиться на користь України. Директор соціологічної служби «Український барометр» Віктор Небоженко виклав свій аналіз того, яка наразі обстановка склалась навколо ескалації Путіним війни проти України та дав від...