Машини навчились передбачати, що чекає людину у найближчі роки

Вчені університету Аделаїди в Австралії вдосконалили здатність комп’ютерів до прогнозування тривалості життя пацієнта за допомогою знімків органів.

Фото: fakty.ictv.uaШтучному інтелекту вперше вдалося вивчити знімки грудних клітин 48 осіб і передбачити, хто з них помре протягом 5 років, передають Патріоти України з посиланням на Нескучные новости.

«У нашому дослідженні ми вивчили можливість застосування глибокого навчання – методу, завдяки якому комп’ютер може вчитися розуміти та аналізувати зображення. Результати дозволяють припустити, що комп’ютер навчився розпізнавати комплексні прояви захворювань», – розповів доктор Люк Окден-Райнер.

Дослідники підкреслили, що найбільш впевнені передбачення були зроблені хворим емфіземою і застійною серцевою недостатністю.

Опублікував: Олекса Хвацький
Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

"Дефолт Росії стане невідворотнім десь у червні. Схоже, що все дійсно йде у Путіна за планом", - Фурса

четвер, 19 травень 2022, 11:30

"Видача іпотечних кредитів в Росії в квітні зменшилася в 4 рази. Росіяни очолили рейтинг іноземних покупців житла в Туреччині. Совпадение? До речі, до цього в лідерах покупців житла в Туреччині були громадяни Ірану і Іраку. Добра компанія. Перспективна...

"Уровень укомплектованности частей и соединений окупантов и понесенные ими потери", - Машовець

четвер, 19 травень 2022, 8:45

​Для понимания ситуации.. Некоторые данные по уровню укомплектованности частей и соединений российских войск, участвующих в так называемой "специальной военной операции на Украине"... и уровня понесённых ими потерь. Командование 20-й мсд (из состава 8-...