Машини навчились передбачати, що чекає людину у найближчі роки

Вчені університету Аделаїди в Австралії вдосконалили здатність комп’ютерів до прогнозування тривалості життя пацієнта за допомогою знімків органів.

Фото: fakty.ictv.uaШтучному інтелекту вперше вдалося вивчити знімки грудних клітин 48 осіб і передбачити, хто з них помре протягом 5 років, передають Патріоти України з посиланням на Нескучные новости.

«У нашому дослідженні ми вивчили можливість застосування глибокого навчання – методу, завдяки якому комп’ютер може вчитися розуміти та аналізувати зображення. Результати дозволяють припустити, що комп’ютер навчився розпізнавати комплексні прояви захворювань», – розповів доктор Люк Окден-Райнер.

Дослідники підкреслили, що найбільш впевнені передбачення були зроблені хворим емфіземою і застійною серцевою недостатністю.

Опублікував: Олекса Хвацький
Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

Це вже мертвий проект.  Хто прийде на зміну «ОПЗЖ».

вівторок, 7 грудень 2021, 20:45

На мою думку, новий проект буде спрямований на створення напруженої ситуації в Україні як мінімум до травня. Після арешту Віктора Медведчука про таку політсилу як "Опозиційна платформа – за життя" вже можна забути. Після того, як Медведчук відійшов, «О...

"Трамп снова вернется на первые страницы прессы, но уже в разделе криминальной хроники", - Анти-Колорадос

вівторок, 7 грудень 2021, 20:29

"Именно в этом промежутке времени появились общие сообщения о том, что следственный комитет Конгресса США, известный как "6 января", ведет переговоры с рядом экс-чиновников из администрации Трампа о том, чтобы те дали показания под присягой. Над замети...