"Мечты сбываются: Крымские сепаратисты таки помрут на родине", - блогер

Росія продовжує вбивати кримський бізнес - Сімферопольській кондфабриці "впаяли" штраф на 26,5 мільйона рублів.

В анексованому Криму. Фото: Цензор.НЕТ.

Пропаганда, діти в камуфляжі з протигазами і мізерні мітинги зомбі-пенсіонерів - це звичайно, у недоімперії виходить. А ось коли доходить до реальної взаємодії анексованого Криму з рештою «гавані», то вилазить російська рукож#пість і плоскостопість головного мозку. Так пише на своїй сторінці в Фейсбук Alexandr Kochetkov, повідомляють Патріоти України, і цитують далі:

"Ну, то, что крупные структуры, интегрированные в мировую экономику, вроде Сбербанка, в Крым ни ногой, ни банкоматом - это понятно. Но вылезают и другие замечательные косяки.

Когда мы все были в Союзе, то товары выпускались по одним техусловиям, с одними названиями, но в разных городах. Потом Союз развалился, торговые марки перешли под юрисдикции своих государств. То есть, в Украине и РФ выпускались бывшие советские торговые марки под теми же названиями, но уже по своим стандартам. Пиво «Жигулевское» из России и пиво «Жигулевское» из Украины - два разных продукта.

И вдруг Путина осенило - «крымнаш»! Теперь торговые марки с одними названиями оказались на территории одной России. Вы думаете, российская власть как-то озаботилась решить проблему, защитить предприятия аннексированного Крыма? А вот виртуальный керченский мост вам, а не защиту!

И, например, Московская кондфабрика «Красный Октябрь» не признает за Симферопольской кондфабрикой права выпускать ряд товаров под сходными названиями. И уже выкатила ей иск на 26,5 миллиона рублей! Для начала. Вот она, братская помощь в действии и «русский мир» на марше!

Я, конечно, думаю, что со временем как-то разберутся, порешают проблему. Как раз к тому времени, когда Крым вернется под украинскую юрисдикцию. Вот весело-то будет. Что ни говори, а повезло крымским сепаратистам - таки помрут на родине: и бизнесово, и физически".

Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

"Президенту не варто говорити про жінок своєї країни, як про головну туристичну принаду, бо це тхне не тільки секс-туризмом. У нас і чоловіки красені", - Мирослав Гай

середа, 19 червень 2019, 0:00

Поки Володимир Зеленський заявляє, що Крим - то Україна, а РФ - агресор, що шлях до НАТО та ЄС незмінний, то маємо його принаймні не ображати на міжнародній арені. "Так, схоже, що наш президент малокультурна людина, що погано читає з папірця. І я волів...

Чарівне слово - Gasthörer (вільний слухач): Як можна вчитися в одному з університетів Германії

вівторок, 18 червень 2019, 22:05

Розширити діапазон своїх знань, набути професійних знань, практично не оплачуючи навчання і незважаючи на вік. Звучить як казка, але це - реальність. Для цих студентів навчання - хобі. На лекції вони ходять за бажанням, іспити не складають, але й дипло...