
Новолуганське розташоване за декілька кілометрів від окупованої бойовиками Горлівки. І мешканці селища, телефонуючи на лінію "102", потрапляють до "ДНР". Про це на своїй сторінці у Facebook написав глава ГУ НП у Донецькій області В'ячеслав Аброськін, передають Патріоти України.
"Виправити це наразі технічно неможливо - так говорять представники "Укртелекому", які надають комунікаційні послуги та технічний супровід лінії "102", - йдеться у його повідомленні.
Зараз поліцейські розповсюджують інформацію серед жителів, що від сьогодні для звернень з Новолуганського виділені окремі телефонні лінії: 050-346-24-78, 067-623-51-52 та на "гарячу лінію" 0-800-505-102. "А вже з 11 січня звернення жителів Новолуганського будуть надходити до центру керування нарядами UASC", - запевнив Аброськін.
Ніколи не було, і от знову: поки Київ не витримує спеки, і його порайонно відключають на кілька годин, міністерство енергетики знову презентує на URC в Гданську чергову енергетичну стратегію. Вас може здивувати, але гігаватоманія — досі наше все. Тому ...
У російському інформаційному просторі розгорілася паніка через те, що українські дрони почали атакувати мобільні вогневі групи ворога в Криму. Але найцікавіше, що ці події беруть свій початок ще з кінця 2025 року, коли Сили безпілотних систем ЗС Україн...