Міжнародна допомога Україні: Волонтер розповів, як в ЗСУ розпорядилися американськими позашляховиками

За словами волонтера, ЗСУ отримали б/ушні "Хаммери" зі старою гумою, "яка розлазиться".

Віталій Дейнега. Фото:Апостроф

З 230 позашляховиків "Хаммер", які США подарували Збройним силам України, сьогодні в строю залишилося менше половини. Питання ремонту американських авто сьогодні стоїть дуже гостро. Про це заявив відомий волонтер ЗСУ Віталій Дейнега в інтерв'ю Апострофу, передають Патріоти України.

За словами волонтера, ЗСУ отримали б/ушні "Хаммери" зі старою гумою, "яка розлазиться". "Тому що б/ушних "Хаммерів" ми могли отримати набагато більше, ніж нових. Тому ми і прийняли б/у. Але зовсім не подбали про їх обслуговування.

І деякі з цих машин треба було ремонтувати мало не на виході з корабля. На всіх майже треба було відразу міняти гуму.

А у нас не було навіть необхідних ключів - тому що у американців не міліметри, а дюйми, і у них всі гайки - дюймові. Я вже мовчу про запчастини, яких не було взагалі ... "- зазначив він.

Як повідомив Дейнега, дуже велика кількість цих "Хаммерів" зараз просто стоїть на ремонті, на цивільних СТО.

"Дуже повільно все рухається в плані того, щоб "Хаммер" став частиною наших Збройних сил. Щоб, врешті-решт, у військових навчальних закладах з'явилася спеціальність "водій "Хаммера". Щоб не тільки міністр оборони України на параді на ньому їздив ... "- підкреслив він.

"Ось реально, 230 "Хаммерів" нам дали - і мені було б дуже цікаво дізнатися статистику, скільки з них зараз реально на ходу. Думаю, менше половини.

Може навіть менше третини - я не знаю. Але точно менше половини. Це реально ті, в які можна сісти і поїхати. І не переживати, що він зламається через 50 кілометрів або 100", - сказав волонтер.

Дейнега також поскаржився, що українські військові "чомусь ці нові види техніки сприймають як щось чужорідне".

"І якщо у нас ГАЗ-66, УРАЛ, ВАЗ - це така вже "рідна" техніка, вона інтегрована в систему, її знають, як ремонтувати і так далі, то "Хаммер"- це щось чужорідне.

І до нього відношення трохи інше. Відповідно, якщо ми будемо так ставитися до міжнародної допомоги, то просто ці "Хаммери" в якийсь момент всі зламаються, і їх ніхто не полагодить", - додав він.

Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

"Система затягивает человека во власть, и власти ему всегда кажется мало. В бочке соленых огурцов оставаться свежим огурцом можно очень недолго", - Гайдай про другий термін Зеленського

понеділок, 25 травень 2020, 16:49

"Буквально неделю назад замглавы Офиса президента Украины Сергей Трофимов намекнул на то, что Владимир Зеленский может баллотироваться на второй президентский срок. Теперь же во время итоговой пресс-конференции, посвященной первому году президентства, ...

"Село и люди, или Начнут ли украинцы массово выезжать из городов из-за коронавируса", - блогер

понеділок, 25 травень 2020, 16:27

"Пандемия коронавируса и вынужденный карантин обнаружили бреши в городском образе жизни", - пише у своєму блозі Катерина Щеткіна, передають Патріоти України, і продовжує:. "То, что жизнь никогда уже не будет прежней - причем изменения коснутся всех обы...