Олександр Лукашенко сьогодні на зустрічі з учнями «Молодь. Погляд в майбутнє» розповів про навчання свого молодшого сина Колі, передають Патріоти України з посиланням на Нескучные новости.
За його словами, одним з улюблених шкільних предметів його сина є історія. «І не тому, що я історик. А тому, що у нього склад розуму гуманітарний», - сказав він.
«Якщо ви думаєте, що він у мене там особлива дитина, нічого подібного. Як всі. О сьомій підйом, о восьмій на заняттях, - сказав правитель. - Звичайна школа, звичайний учень. Так, всі розуміють, що це син президента. Але, слава богу, він не любить, коли на нього уваги більше звертають, ніж це потрібно».
Говорячи про шкільні заняття, диктатор висловив думку, що не варто перевантажувати учнів великою кількістю уроків і занадто складним матеріалом, так само як і непомірним об'ємом домашнього завдання. «Інакше отримаємо зворотну реакцію. Особливо якщо діти не розуміють складність матеріалу», - зазначив він.
Олександр Лукашенко також розповів про реакцію Коли на ініціативу про перенесення початку уроків у школах на 9 годину: «Вранці одну думку я вже отримав: ти не те робиш, не треба о 9 годині. Як батьки дітей повезуть? Це ж не син президента їде».
Як повідомлялося, раніше правитель заявив, що уроки треба починати з 9 ранку, так як його син Коля спить на першому уроці.
Британський прем’єр Кір Стармер оголосив про відставку. Цей крок не став геть несподіваним: його лейбористська партія перебуває в глибокій кризі. За два роки після впевненої перемоги на виборах лейбористи втратили підтримку британців. Багато однопартій...
Як на мене ... . "тАвАриСЧ" зюганов, явно з наполегливої підказки кремля видав "експромт" про "изьятие банковских вкладов населения". . Я цілком розумію, що потенційна сума у більше як 60 трильонів "фублів" заощаджень російських громадян суттєво муля...