Син Лукашенко збирається стати військовим або лікарем

У Колі немає бажання бути головою держави, як батько.

Коля Лукашенко. Фото: "Коментарі"

Стало відомо, які кар'єрні плани переслідує молодший син президента Білорусі Микола Лукашенко. Про це повідомляють Патріоти України.

«Чесно, не надто б мені хотілося стати президентом», - заявив 12-річний підліток в інтерв'ю першому каналу білоруського телебачення і додав, що замислюється про професію лікаря або військового.

Нагадаємо, в останні роки президент Білорусі Олександр Лукашенко майже на всіх офіційних заходах з'являвся з молодшим сином Миколою. Однак останнім часом відзначається, що підліток перестав супроводжувати батька на різних зустрічах, парадах, відкриттях та інших заходах.

У вересні Олександр Лукашенко пояснив, чому його молодший син перестав з'являтися на публіці. За його словами, Микола багато уваги став приділяти навчанню в школі. При цьому білоруський лідер зазначив, що бажання ставати главою держави у дитини немає.

Під час футбольного матчу гравець втратив свідомість, врізавшися у бетонну стіну (відео)

вівторок, 4 жовтень 2022, 1:10

Форвард "Хемі Лейпциг" Денис Йепель під час матчу регіональної ліги проти "Хемнітцера" трохи не розрахував свою швидкість. Удар вийшов настільки сильним, що футболіст вирушив у досить глибокий нокаут. На допомогу йому наспіли партнери по команді та мед...

З архіву ПУ. Народні прикмети: Чому четвертого жовтня треба поважати котів і обов'язково сумлінно працювати

понеділок, 3 жовтень 2022, 23:55

У цей день виконували обряди, які дозволяли сподіватися на родючий майбутній рік. У церкві 4 жовтня вшановується пам'ять Кіндрата - одного з 70 апостолів, який проповідував Слово Боже в I столітті на території Афін і носив сан єпископа, повідомляють Па...