"Моська" виросла у власних очах: "Большой успех внешней политики РФ в том, что Трамп и Путин общались с журналистами сидя, а не стоя", - Гордон

На зустріч з Трампом російський президент вперше прийшов вчасно, тому що злякався, вважає журналіст.

Путін і Трамп на саміті G20. Фото:http://vesti-ukr.com

Великий успіх зовнішньої політики Російської Федерації полягає в тому, що президент США Дональд Трамп і глава РФ Володимир Путін спілкувалися з журналістами сидячи, а не стоячи. Таку думку висловив політичний експерт, журналіст Дмитро Гордон в програмі "Наслідки" з Василем Головановим в ефірі телеканалу NewsOne, передають Патріоти України.

"Потому что если бы они общались стоя, то разница в росте между Путиным и этим американским пиндосом, как называют его в России, была бы на столько разительной, что Путину это бы не понравилось. Поэтому это большой успех российского внешнеполитического ведомства", - пояснив Гордон.

Крім цього, для всіх відомим фактом є те, що Путін фактично ніколи не приходить на офіційні зустрічі з лідерами держав вчасно. Може, терпіння і є чеснотою, але мало хто змушував Папу Римського себе чекати.

У свою чергу Гордон зазначив також той момент, що на зустріч з Трампом російський президент прийшов вперше вчасно.

"А еще я обратил внимание, что Путин впервые пришел вовремя на эту встречу. Он всегда опаздывает, даже к Папе Римскому. Вот так вон пренебрежительно относится к лидерам.

Это его стиль, которому научили в Комитете государственной безопасности, то есть это психология. А сегодня он пришел вовремя и знаете почему? Потому что сильно испугался", - підсумував Гордон.

Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

Напередодні візиту "довгограючого Сі" до свого "кореша з бункера" у ЦАР загинуло 9 громадян КНР ... - Машовець

понеділок, 20 березень 2023, 20:57

Одна з найбільших у світі інформаційних агенцій - АР (Associated Press), США... повідомила цікаву новину... Джерело

"Известие, что суд в Гааге выдал ордер на арест Путина, застало его врасплох. Такой вариант... никогда всерьез не воспринимался" - GENERALL SVR

понеділок, 20 березень 2023, 8:50

Популярний блогер GENERALL SVR поділився свіжими новинами, котрі відбуваються у кремлі. Далі мовою оригіналу. . "Известие о том, что Международный уголовный суд в Гааге выдал ордер на арест президента России Владимира Путина, застало его врасплох. Тако...