"Можливо, що у РФ є ще заготовлені консерви": Блогер пояснив несподівану заяву Горбачова з приводу анексії Криму

РФ йде ва-банк, залучаючи всі можливі сили і засоби, щоб 4 з липня санкції ЄС не були пролонговані.

Михайло Горбачов. Фото: dt.ua.

Михайло Горбачов, на якого молилися західні ліберасти (не ліберали, а ліберасти, бо всім іншим зрозуміло, що генсек КПРС не може бути демократом), несподівано виступив на підтримку Путіна. Так прокоментував блогер Соломон Манн сьогоднішнє інтерв'ю Горбачова, передають Патріоти України з посиланням на replyua.net.

Здавалося б, з чого раптом Горбачову висловлювати підтримку настільки одіозній події? Тим більше, що це може зробити Горбачова братом-близнюком Кобзона, призвести до повної втрати популярності і важливості в світі і позбавити такого бажаного проживання і відпочинку в європейських столицях. Блогер висловив припущення, що вся справа в тому, що Росія підійшла до небезпечної межі, за якою - скочування до колапсу економіки, і це змушує звіра кидатися по клітці.

На тлі рішень Венези і лангобардів про визнання Криму частиною Росії і вимог зняти з неї санкції, стає зрозуміло, що РФ йде ва-банк, залучаючи всі можливі сили і засоби, щоб 4 з липня санкції ЄС не були пролонговані. Російські емісари спробували було Грецію, але вона запросила так багато, що надії залишилися тільки на Італію. Хоча цілком можливо, що у Росії є ще заготовлені консерви, резюмував блогер.

Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

Віце-адмірал НАТО розповів про загрозу відразу мільярду людей через підводну "гібридну війну" - The Guardian

вівторок, 16 квітень 2024, 23:40

Майже мільярд людей у Європі, США та Канаді не можуть почуватися у безпеці через спроби Росії пошкодити численні слабкі місця підводної інфраструктури, зокрема морські вітряні електростанції, кабелі та трубопроводи. Про це пише The Guardian з посилання...

НАЗК розпочало перевірку способу життя генерала СБУ Вітюка

вівторок, 16 квітень 2024, 23:35

Національне агентство з питань запобігання корупції проводить перевірку способу життя начальника Департаменту кібербезпеки СБУ, бригадного генерала Іллі Вітюка. Про це повідомляє "Слідство.Інфо", передають Патріоти України. Підставою для такої перевірк...