Кобзон назвав "ганебним" привітання президента України Петра Порошенка жителів окупованого Донецька з Днем міста і сказав, що там ніколи не співатимуть українського гімну. Про це співак заявив у коментарі російському виданню RT, передають Патріоти України.
"Це ганебне й зрадницьке лукавство. Йому дуже хочеться, щоб цей могутній край був у нього в підпорядкуванні. Але цього ніколи не станеться. Донбасу ніхто не ставив на коліна й нікому не дано цього зробити. Ми ніколи не співатимемо українського гімну, поки будуть живі мешканці Донецька, поки я живий. У нас є свої гімни та пісні, які ми будемо співати", – підкреслив він.
Кобзон є уродженцем міста Часів Яр Донецької області.
26 травня вперше за багато років п'ятий президент Петро Порошенко знову опинився на четвертому поверсі головної будівлі на Банковій. Його зустріч із чинним главою держави Володимиром Зеленським ніяк не могла розпочатися. Минала вже майже година очікува...
Порт Таганрогу є одним з ключових логістичних хабів російських окупаційних військ на Донбасі, Запоріжжі та Херсонщині. У порту Таганрога в Ростовської області Російської Федерації загорілись три кораблі, заявили у мережі. Про це цдеться у Telegram-кана...