У Донецькій області приступили до будівництва газопроводу в обхід підконтрольної бойовикам "ДНР" території. Про це повідомив голова Донецької ОДА Павло Жебрівський на своїй сторінці в Facebook, передають Патріоти України.
"Приступили до будівництва підвідного газогону високого тиску від Очеретяного до Авдіївки: зробили розмітку траси прокладання, підрядники приступають до виконання будівельно-монтажних робіт і невдовзі вже розпочнуться перші поставки труби", - зазначив він.
За словами Жебрівського, вартість проекту становить 58 млн грн, частину витрат покриє Авдіївський коксохімічний завод.
"По завершенню будівництва ми зможемо подавати газ на Авдіївку та ще сім навколишніх селищ (Красногорівка, Ласточкине, Орловка, Тоненьке, Водяне, Первомайське та Нетайлове) з території, яка контролюється Україною", - підкреслив глава Донецької ОДА, додавши, що жителі зазначених населених пунктів перестануть бути заручниками бойовиків.
Українцям пояснили, як правильно перекладати поширений російський вислів «горящая путевка». Як зазначають мовознавці, в українській мові не використовується калька «горящий» у такому значенні, а натомість застосовуються природні відповідники, передають...
Наліт українських дронів на Москву 18 червня продемонстрував нездатність протиповітряної оборони столиці країни-агресорки (яка донедавна вважалася найбільш ешелонованою та непробивною в Росії) запобігти прориву. Причому це вже не перший випадок, коли м...