У Донецькій області приступили до будівництва газопроводу в обхід підконтрольної бойовикам "ДНР" території. Про це повідомив голова Донецької ОДА Павло Жебрівський на своїй сторінці в Facebook, передають Патріоти України.
"Приступили до будівництва підвідного газогону високого тиску від Очеретяного до Авдіївки: зробили розмітку траси прокладання, підрядники приступають до виконання будівельно-монтажних робіт і невдовзі вже розпочнуться перші поставки труби", - зазначив він.
За словами Жебрівського, вартість проекту становить 58 млн грн, частину витрат покриє Авдіївський коксохімічний завод.
"По завершенню будівництва ми зможемо подавати газ на Авдіївку та ще сім навколишніх селищ (Красногорівка, Ласточкине, Орловка, Тоненьке, Водяне, Первомайське та Нетайлове) з території, яка контролюється Україною", - підкреслив глава Донецької ОДА, додавши, що жителі зазначених населених пунктів перестануть бути заручниками бойовиків.
У російському інформаційному просторі розгорілася паніка через те, що українські дрони почали атакувати мобільні вогневі групи ворога в Криму. Але найцікавіше, що ці події беруть свій початок ще з кінця 2025 року, коли Сили безпілотних систем ЗС Україн...
У тимчасово окупованій Керчі зафіксували пожежу та два осередки загоряння на території суднобудівного заводу "Залив". Про це у п’ятницю, 26 червня, пише Telegram-канал "Крымский ветер" з посиланням на супутникові знімки, передають Патріоти України . З...