У Донецькій області приступили до будівництва газопроводу в обхід підконтрольної бойовикам "ДНР" території. Про це повідомив голова Донецької ОДА Павло Жебрівський на своїй сторінці в Facebook, передають Патріоти України.
"Приступили до будівництва підвідного газогону високого тиску від Очеретяного до Авдіївки: зробили розмітку траси прокладання, підрядники приступають до виконання будівельно-монтажних робіт і невдовзі вже розпочнуться перші поставки труби", - зазначив він.
За словами Жебрівського, вартість проекту становить 58 млн грн, частину витрат покриє Авдіївський коксохімічний завод.
"По завершенню будівництва ми зможемо подавати газ на Авдіївку та ще сім навколишніх селищ (Красногорівка, Ласточкине, Орловка, Тоненьке, Водяне, Первомайське та Нетайлове) з території, яка контролюється Україною", - підкреслив глава Донецької ОДА, додавши, що жителі зазначених населених пунктів перестануть бути заручниками бойовиків.
Сьогодні 27 червня. . Триває 1 585 доба мужньої оборони України проти повномасштабної навали російських окупантів. На Лиманському напрямі продовжуються інтенсивні бойові дії. . Російські війська намагаються просочуватися через промислову зону та лісові...
Ветерани повертаються з війни в суспільство, яке часто не готове їх розуміти, адже поранені й звільнені з полону бійці стикаються не лише з фізичними наслідками війни, а й з нерозумінням, фінансовими труднощами і ментальними бар'єрам. Зміст. 1.Побратим...