У Донецькій області приступили до будівництва газопроводу в обхід підконтрольної бойовикам "ДНР" території. Про це повідомив голова Донецької ОДА Павло Жебрівський на своїй сторінці в Facebook, передають Патріоти України.
"Приступили до будівництва підвідного газогону високого тиску від Очеретяного до Авдіївки: зробили розмітку траси прокладання, підрядники приступають до виконання будівельно-монтажних робіт і невдовзі вже розпочнуться перші поставки труби", - зазначив він.
За словами Жебрівського, вартість проекту становить 58 млн грн, частину витрат покриє Авдіївський коксохімічний завод.
"По завершенню будівництва ми зможемо подавати газ на Авдіївку та ще сім навколишніх селищ (Красногорівка, Ласточкине, Орловка, Тоненьке, Водяне, Первомайське та Нетайлове) з території, яка контролюється Україною", - підкреслив глава Донецької ОДА, додавши, що жителі зазначених населених пунктів перестануть бути заручниками бойовиків.
Британський прем’єр Кір Стармер оголосив про відставку. Цей крок не став геть несподіваним: його лейбористська партія перебуває в глибокій кризі. За два роки після впевненої перемоги на виборах лейбористи втратили підтримку британців. Багато однопартій...
Як на мене ... . "тАвАриСЧ" зюганов, явно з наполегливої підказки кремля видав "експромт" про "изьятие банковских вкладов населения". . Я цілком розумію, що потенційна сума у більше як 60 трильонів "фублів" заощаджень російських громадян суттєво муля...