"На них лежит ответственность за третий срок Путина": Журналіст назвав "найбільш гнилих" людей у Росії

На думку Федора Клименка, "інтелігенція" в Росії зацікавлена в демократії менше будь-якого іншого класу.​

По своїй натурі російська "рукопожатна" інтелігенція значно гірше і гнилі горезвісних в * атників. Таку думку в коментарі "Обозревателю" висловив російський журналіст Федір Клименко, передають Патріоти України.

“На них лежит основная ответственность за слив массовых протестов 2011 — 2012 года, и как следствие, третий срок Путина. Тогда они говорили, что революция это плохо, что давайте, сейчас вот разойдемся по домам, а потом “придем еще”, уводили народ от стен Кремля на Болотную. А сегодня, если зайти на сайт Эха Москвы вы увидите, все тех же самых персонажей “с хорошими лицами”, которые еще на заре путинской эпохи писали статейки на тему, что мол лучше уж власть Путина чекистов, чем дать не дай Бог “этому быдлу” возможность выбирать себе власть на честных выборах – они сразу проголосуют за Гитлера, который всех убьет”, — сказав Клименко.

На думку журналіста, "інтелігенція" в Росії зацікавлена в демократії менше будь-якого іншого класу. “Чекистский режим является главным условием их выживания, так как их экологическая ниша на протяжении последних 20 лет заключалась в том, что “этой стране” на фоне “народа — людоеда”, главным европейцем является Кремль. Она больше не будет давать возможность прокорма”, — резюмував Клименко.

Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

Зведення DeepStateUA станом на 17 квітня

четвер, 18 квітень 2024, 14:20

Останнім часом на фронті сталося багато подій та змін: бої за Часів Яр, просування в районі Авдіївки, активні штурми на Красногорівку та Роботине. Проговорили про непублічні райони Старомайорськ-Урожайне та Сіверська, де ведуться такі ж запеклі бої. Пр...

"Російські ракети будуть повертатися в РФ": Астролог поділився прогнозом щодо появи в ЗСУ новітньої зброї

четвер, 18 квітень 2024, 12:41

Астролог Володимир Бадиян назвав ознаки закінчення війни в Україні. Він зазначив, що наша держава може отримати від партнерів настільки технологічну зброю, що російські ракети розвертатимуться на Росію. Про це він сказав у ютуб-каналі "Астрофеномен", п...