
В Національний банк України перед травневими святами нібито привезли три коробки російської горілки, яку випускає власник "Форвард Банку", російський бізнесмен Рустам Таріко. Про це в Facebook повідомив журналіст Олександр Дубінський, передають Патріоти України.
При цьому Дубинський підкреслює, що горілка "Російський стандарт" в Україні заборонена і не продається, а це значить, що її везли по спеціальному замовленню.
"З огляду на те, що в їдальні Нацбанку горілку не продають, можу припустити, що улюблений напій Гонтаревої для неї і привезли", - пише журналіст.
За його словами, таким чином Гонтарєва нібито вирішила влаштувати прощальну вечірку для співробітників НБУ.
"Своїм співробітникам вона ще кілька тижнів тому повідомила, що звільняється, і останнім її робочим днем будет п'ятниця, 5 травня. Так що цілком можливо, ця доставка - для прощальної вечірки Лєри", - підкреслив Дубинський.

Як докази своєї теорії журналіст наводить знімки користувача Facebook Аліши Ярцевої з горілкою "Русский стандарт" і накладною на відповідне замовлення нібито для НБУ. Однак офіційно ця інформація поки не підтверджена.



Відповідні фото викликали значний резонанс в українському сегменті соціальних мереж.


Ніколи не було, і от знову: поки Київ не витримує спеки, і його порайонно відключають на кілька годин, міністерство енергетики знову презентує на URC в Гданську чергову енергетичну стратегію. Вас може здивувати, але гігаватоманія — досі наше все. Тому ...
У російському інформаційному просторі розгорілася паніка через те, що українські дрони почали атакувати мобільні вогневі групи ворога в Криму. Але найцікавіше, що ці події беруть свій початок ще з кінця 2025 року, коли Сили безпілотних систем ЗС Україн...