Начхати на ваш ураган. Поки це місто є столицею Мордора - його трагедії не хвилюють, - Бабченко

Кремль уже став наче ІДІЛ - обстріли, як у Красногорівці, "це вже не армія, а чистий тероризм".

Обстріл Красногорівки. Фото: РБК.Російський журналіст Аркадій Бабченко заявив, що його абсолютно не хвилюють трагедії в Москві до того часу, поки громадянам РФ плювати на звірства, які чинять російсько-терористичні війська в Україні. Відповідну заяву Бабченко опублікував у Facebook, передають Патріоти України.

Зокрема, журналіст звернув увагу на обстріл терористами житлових будинків Красногорівки Донецької області надкаліберними бочковими ракетами.

"Або сорочку з вибухівкою поверх корпусу наварили, або бочку з вибухівкою приліпили. Для підвищення вражаючої потужності БЧ. Просто так "Градом" по живому місту фігачити вже нецікаво.... Точність нульова, але за площею - саме те. Діти, не діти - начхати", - пише Бабченко.

За його словами, Кремль уже став наче ІДІЛ, оскільки такі обстріли "це вже не армія, а чистий тероризм".

"До того часу, поки ви (росіяни. - Ред.) посилено, всіма засобами, закриваєте на це очі - начхати на ваш ураган. Ці фотографії - не стихія. Це - результат дій нашої країни, результат вашої байдужості. Поки це місто є столицею Мордора - його трагедії не хвилюють абсолютно", - підсумував Бабченко.

Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

Ядерний шантаж і не тільки: Путін насправді вже озвучив три наступні кроки у війні – New York Times

неділя, 2 жовтень 2022, 15:00

Свою промову з нагоди оголошення про анексію Херсонської, Запорізької, Донецької та Луганської областей України 30 вересня президент РФ Володимир Путін перетворив на лекцію з псевдоісторії, приправлену звинуваченнями на адресу Заходу та образами. Однак...

Путин променяет Луганщину на Юг, или о теориях мироздания уровня facepalm - Коваленко

неділя, 2 жовтень 2022, 14:59

В общем, тут интересная аналитика появилась. Мол, путин готов отдать Луганскую область почти без боя, лишь бы удержать Южный плацдарм – Херсонскую и Запорожскую области. . Я даже не знаю, как “аналитики” могли прийти к этой мысли… Разве, что если бы н...