Надання Україні летальної зброї змінить ситуацію на Донбасі, - Горбулін

Радник президента наголосив, що питання про летальне озброєння багато хто в Україні розглядає як панацею від ряду проблем. Але насправді коріння значної частини даних проблем знаходяться в абсолютно інших сферах.

Володимир Горбулін. Фото::http://fakty.ua/

Радник українського президента Володимир Горбулін вважає, що в разі надання Сполученими Штатами Америки Україні летальної зброї, це стане свідченням того, що Вашингтон активно бере участь в українських справах. Про це Горбулін написав в своїй статті для Дзеркала тижня, передають Патріоти України.

У той же час, на думку експерта, американська влада посилає чіткий сигнал країнам Європи про те, що настав час Європі почати активні дії.

Радник президента також зазначив, що питання про "летальне озброєння" багато хто в Україні розглядає не інакше як певну панацею від ряду проблем. Але насправді, вважає Горбулін, коріння значної частини даних проблем знаходяться в абсолютно інших сферах - мова йде про необхідність ефективно управляти сектором нацбезпеки, подолати корупцію і добитися зростання економіки.

Особливу увагу Горбулін звернув на те, що в даний час Київ і Вашингтон переслідують спільні інтереси зовнішньополітичного характеру, однак так триватиме не завжди. До того ж, вважає радник Порошенка, ті рішення, які для США можуть принести користь, для України здатні обернутися вельми негативними наслідками.

Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

Втрата Авдіївки може обвалити весь український фронт на сході - полковник ЗСУ

субота, 9 грудень 2023, 19:18

У разі відступу українських військ з Авдіївки існує загроза обвалу всієї лінії оборони на сході та втрати контролю над значними територіями Донбасу. Таку думку висловив Роман Світан, військовий експерт, полковник ЗСУ в запасі, військовий льотчик-інстру...

В Європі бояться, що Трамп виведе США з НАТО і розвалить Альянс, – ЗМІ

субота, 9 грудень 2023, 19:03

Уряди європейських країн серйозно занепокоєні тим, що Дональд Трамп в разі повернення у Білий дім не тільки остаточно зупинить допомогу Україні, але також може свідомо розвалити НАТО. Про це низка європейських дипломатів та посадовців розповіли The New...