Надання Україні летальної зброї змінить ситуацію на Донбасі, - Горбулін

Радник президента наголосив, що питання про летальне озброєння багато хто в Україні розглядає як панацею від ряду проблем. Але насправді коріння значної частини даних проблем знаходяться в абсолютно інших сферах.

Володимир Горбулін. Фото::http://fakty.ua/

Радник українського президента Володимир Горбулін вважає, що в разі надання Сполученими Штатами Америки Україні летальної зброї, це стане свідченням того, що Вашингтон активно бере участь в українських справах. Про це Горбулін написав в своїй статті для Дзеркала тижня, передають Патріоти України.

У той же час, на думку експерта, американська влада посилає чіткий сигнал країнам Європи про те, що настав час Європі почати активні дії.

Радник президента також зазначив, що питання про "летальне озброєння" багато хто в Україні розглядає не інакше як певну панацею від ряду проблем. Але насправді, вважає Горбулін, коріння значної частини даних проблем знаходяться в абсолютно інших сферах - мова йде про необхідність ефективно управляти сектором нацбезпеки, подолати корупцію і добитися зростання економіки.

Особливу увагу Горбулін звернув на те, що в даний час Київ і Вашингтон переслідують спільні інтереси зовнішньополітичного характеру, однак так триватиме не завжди. До того ж, вважає радник Порошенка, ті рішення, які для США можуть принести користь, для України здатні обернутися вельми негативними наслідками.

Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

"Как Путин сварил истинно Русский Борщ", - Рибніков

четвер, 7 липень 2022, 9:23

В алтайском федеральном бункере президента РФ варили настоящий Русский Борщ из борщевика, пырея и курника с мойвой. Спикер МИД Мария Захарова с саркастической улыбкой, полной презрения к хахлам, ковырялась в дымящемся туеске топором, из которого недавн...