"Через 2-3 місяці ми побачимо, що США надають зброю Києву й оголосить нові санкції проти Росії", - американський дипломат

Серед санкцій, які можуть ввести США, Джон Гербст назвав доцільним обмеження проти найбільшого російського банку, або заборону на вхід в американські порти російським суднам.

Джон Гербст. Фото: Голос Америки.

США можуть надати Україні зброю і ввести нові санкції проти Росії протягом двох-трьох місяців. Про це в інтерв’ю заявив екс-посол США в Україні, директор Атлантичної ради Джон Гербст, передають Патріоти України.

"Уже через 2-3 місяці ми побачимо, що США нададуть зброю Києву і оголосять про нові санкції проти Росії у зв'язку з цією агресією (в районі Керченської протоки). Гадаю, протягом найближчих 8-10, максимум – 12 тижнів з'явиться ця набагато сильніша відповідь США. І, крім санкцій, це буде військова допомога Україні", – сказав Гербст.

За його словами, останні події дають США достатньо аргументів для того, щоб надати Україні протикорабельні ракети, патрульні кораблі та інше військове обладнання. "У США достатньо крилатих ракет "Гарпун", в основі дії яких – технології, розроблені 30 років тому, – і це те, що ми вже зараз можемо надати. А можливо, і набагато сучасніші ракети", – уточнив екс-посол.

Серед санкцій, які можуть ввести США, Гербст назвав доцільним обмеження проти найбільшого російського банку, або заборону на вхід в американські порти російським суднам. Крім того, екс-посол наголосив, що підтримка України в американському Конгресі на сьогодні є дуже сильною: "І вона залишиться щонайменше такою ж серйозною, а можливо, ще й посилиться".

За словами Гербста, Україна вже багато зробила, зміцнюючи свою оборону на сході, і повинна "тепер подумати над посиленням своєї оборони на півдні. І особливо в районі Азовського моря. Можливо, ще й в районі Одеси. І, сподіваюся, після президентських виборів і виборів у Раду ми побачимо серйозні наміри щодо змін, серйозні реформи".

Прем'єр-міністра Угорщини Орбана через його нацистські заяви викликають на допит до Румунії

субота, 13 серпень 2022, 6:33

Глава Національної ради з протидії дискримінації (CNCD) сусідньої до Угорщини Румунії Асталош Чаба в п’ятницю оголосив, що викличе прем’єр-міністра Угорщини Віктора Орбана у зв’язку із скаргою на його скандальний виступ у румунському курортному містечк...

У лавах окупантів паніка: ЗСУ ударом по аеродрому в Криму зруйнували міф Путіна про "невразливість" Криму, - Bild

субота, 13 серпень 2022, 6:24

Зі знищенням російської військової авіатехніки на аеродромі "Саки" біля Новофедорівки помер і міф глави РФ Володимира Путіна про невразливість окупованого у 2014 році Криму. Стало очевидно, що Україна здатна націлитись на будь-яку точку півострова й за...