"В принципі у кожної медалі є дві сторони. Ну не буває чорного та білого без варіантів. І іноді ці варіанти бувають досить несподіваними. Їхав автобусом до Кропивницького. З хлопцем з маленького села на Херсонщині", - пише Олександр Мірошниченко на своїй сторінці у соцмережі "Фейсбук", передають Патріоти України, та продовжує:
"Таких як він заробітчанами називають і люблять пафосно волати про їхню нещасну долю. Хлопець з Данії повертався. До цього в Германії працював та в Швеції. Будівельник. Звичайно, каже, важкувато на чужині без родини. Але з іншого боку і машину нову купив і дім побудував. Так що не дуже і поневірявся. І таких як він – більшість в його селі.
Але зараз не про матеріальне, а про духовне. Найбільша гуманітарна проблема в його селі це суржик. Зникає чиста українська мова. Подумали, що українсько-російський суржик? Не вгадали. Тепер практично все село більш-менш пристойно володіє англійською. Бо без англійськоЇ сильно в Європі не попрацюєш. Ото і звикають до мови. І лунає тепер по селах українсько-англійький суржик.
Ще каже, що проблемно в Херсонській області дістати англійські книжки та газети. І каналів англомовних майже немає на ТБ. Такі от гуманітарні проблеми у людей. Добре це чи погано? Сиділи б собі тихенько по своїх селах, знали б мову на рівні шкільної програми, світ лише в телевізорі б бачили. Воно б краще було? Хто його знає…".
Поки живі окупанти на півночі Харківщини нажахані втратами своїх військ і сприймають поранення та евакуацію з полю бою як щасливий квиток, єдина можливість ще пожити, зазначають Патріоти України. Ось який матеріал з цього приводу знайшов та переказав Ю...
Православне свято 22 листопада за новим календарем (5 грудня за старим) - день пам'яті святителя Прокопія, який володів даром чудотворення і привів у християнську віру чимало людей (У народі - Прокоп'єв день, - Патріоти України). Українські віряни тако...