Андрій Лисак з позивним «Ляля» став героєм однієї з восьми історій, котрі увійшли до телепроекту каналу 1+1 та фонду "Вернись живим», зазначають Патріоти України. Вісім життів, які змінили війну. А війна змінила їх. Адже ми, ймовірно, ніколи не дізнаємося, як це, - зціпивши зуби, плюнути в обличчя смерті.
Солдат 95-ї бригади каже, що коли повернувся, чотирирічна донька його злякалася. Рік не бачила тата. Аж через п'ять місяців він звик до життя у мирному місті. Спочатку було дивно дивитися на спокійних людей навколо.
Себе під час оборони донецького аеропорту називає «таксистом». Кілька разів на день доводилося завозити на найгарячішу у той час точку війни продукти, воду, зброю. Вивозити поранених. Найгіршим і найскладнішим для нього тоді було чекати. Чекати наступу.
Здобутком цієї війни вважає своїх побратимів. Ні, він називає їх братами. Всю свою роту. І розповідає про їхнє спільне життя по поверненню, про те, що робити, коли страшно і що було б з аеропортом і з ними, якби бетон вистояв.
Ляля говорить: «Ми - звичайні люди. Такі, як всі. Просто попали... в АТО».
"У США розроблена система попереджень для кожного стихійного лиха, щоб запобігти жертвам серед цивільного населення. Однак в Україні, навіть під час загрози обстрілом експериментальною російською ракетою, за звичкою, евакуйовується тільки влада. Чи дов...
Мобілізаційний резерв України на сьогодні становить 3,7 млн людей. А загальна кількість громадян чоловічої статі віком від 25 до 60 років – 11,1 млн. Про це йдеться в інформації на інфографіці видання The Financial Times, передають Патріоти України. У ...