У зв'язку з продовженням Європейським союзом санкцій проти Росії до січня 2017 року, економіка країни-агресора може не розраховувати на повернення в нормальне русло, а подальше продовження обмежень з боку Заходу з великою часткою ймовірності просто знищить економіку, а потім всю Росію як країну. Про це у своїй колонці на сайті Newsru.ua пише публіцист і журналіст Віталій Портніков, інформують Патріоти України.
"На щастя, будуть діяти і антисанкції - цей чудовий постріл у власну ногу, майстерно зроблений Володимиром Путіним за участю допомаги та підтримки Дмитра Медведєва. Таким чином, наступні місяці не пройдуть дарма з точки зору логіки ослаблення і демонтажу російського режиму", - зазначив він, коментуючи рішення послів країн ЄС про продовження санкцій.
За словами Портнікова, ще півроку тому і в Москві, і в європейських столицях, і навіть в Києві багато хто вважав, що питання санкцій вирішене і в червні їх скасують, адже російська дипломатія вела боротьбу не на життя, а на смерть за зняття санкцій.
"У пропагандистську кампанію проти нашої країни, із запевненням, що Мінські угоди не виконуються через Україну, були вкладені величезні зусилля - в тому числі, і фінансові. Була активована вся прокремлівська база підтримки в Європі - всі ці місяці ми спостерігали одне самовикриття за іншим. Не вийшло. Але заспокоюватися рано", - застерігає журналіст.
На його думку, саме зараз починається найважливіший тур боротьби за збереження санкцій проти агресора.
"2017 рік є критичним з точки зору виживання режиму Володимира Путіна. Якщо санкції вдасться зберегти, держкомпанії Росії можуть загинути, а разом з ними накриється кришкою кремлівської труни і вся російська економіка з соціальною сферою. Це може стати ударом, від якого Путін вже не оговтається", - підкреслив Портніков.
Саме тому, продовжує журналіст, Москва зараз буде пробивати варіант "поступового" зняття санкцій в обмін на часткові поступки на Донбасі.
"Про це в Євросоюзі кажуть вголос багато високопоставлених чиновників і політиків. Але чи будуть ці поступки справжніми кроками, що обіцяють відмову Кремля від підтримки бандитських "народних республік" в окупованих районах Донецької та Луганської областей - або ж ми зіткнемося з черговою "імітацією", в яку захоче повірити Захід?
У цьому і полягає головне питання: щоб не повірили. Щоб не вважали розвиток економічних зв'язків з Росією більш важливим завданням, ніж відновлення навіть не територіальної цілісності України, а примату міжнародного права. Щоб знову продовжили санкції проти Росії. Щоб допомогли нам скоріше позбутися від Путіна і його зграї", - резюмував Портніков.
"У США розроблена система попереджень для кожного стихійного лиха, щоб запобігти жертвам серед цивільного населення. Однак в Україні, навіть під час загрози обстрілом експериментальною російською ракетою, за звичкою, евакуйовується тільки влада. Чи дов...
Мобілізаційний резерв України на сьогодні становить 3,7 млн людей. А загальна кількість громадян чоловічої статі віком від 25 до 60 років – 11,1 млн. Про це йдеться в інформації на інфографіці видання The Financial Times, передають Патріоти України. У ...