Наразі в Сирії вирішується доля України, - професор Зубов

Якщо росіяни підуть у Сирії проти західної коаліції, то це погано вплине також і на ситуацію на Донбасі.

Професор Андрій Зубов.

Подальший розвиток конфлікту на Донбасі залежить безпосередньо від дій російського уряду стосовно військової операції в Сирії. Таку думку в інтерв'ю "Апострофу" висловив російський історик, релігієзнавець і політолог Андрій Зубов, передають Патріоти України.

"Я вам так скажу: если Россия выступит вместе с западной коалицией в борьбе с ИГИЛ, это положительно скажется на разрешении украинского кризиса. А если РФ выступит против международного сообщества и будет играть свою игру, во многом противоположную целям антиигиловской коалиции, то это будет иметь отрицательные последствия для Украины. Потому что пойдет общая радикализация кремлевского режима. Негативные последствия от этого будут также и в России. Поэтому от выбранного руководством РФ пути в Сирии будет зависеть развитие событий на Донбассе", — сказав Зубов.

Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

Хіти тижня. "Мы получили еще одну возможность заглянуть в путинскую внутреннюю Монголию. Там, как и ожидалось, нет даже телефонов", - російський політик

неділя, 18 лютий 2018, 2:00

Російський президент вимагає від вчених знайти спосіб зробити його безсмертним, однак саме під час його "вмілого керування" було заборонено багато досліджень та скорочене фінансування науки. "Уйдет в 2024 году, говорите? Нет, он всерьез думает о бессме...

Шведський міністр висловив готовність скандинавської країни долучитись до миротворчої місії на Донбасі

субота, 17 лютий 2018, 23:54

Швеція готова надати свої війська для миротворчої місії ООН на Донбасі, якщо на це погодяться Росія і Захід. "Якщо ми побачимо відповідні умови, і якщо ми зрозуміємо, що ця місія може допомогти, тоді ми відкриті для цього", – сказав він.