Наразі в Сирії вирішується доля України, - професор Зубов

Якщо росіяни підуть у Сирії проти західної коаліції, то це погано вплине також і на ситуацію на Донбасі.

Професор Андрій Зубов.

Подальший розвиток конфлікту на Донбасі залежить безпосередньо від дій російського уряду стосовно військової операції в Сирії. Таку думку в інтерв'ю "Апострофу" висловив російський історик, релігієзнавець і політолог Андрій Зубов, передають Патріоти України.

"Я вам так скажу: если Россия выступит вместе с западной коалицией в борьбе с ИГИЛ, это положительно скажется на разрешении украинского кризиса. А если РФ выступит против международного сообщества и будет играть свою игру, во многом противоположную целям антиигиловской коалиции, то это будет иметь отрицательные последствия для Украины. Потому что пойдет общая радикализация кремлевского режима. Негативные последствия от этого будут также и в России. Поэтому от выбранного руководством РФ пути в Сирии будет зависеть развитие событий на Донбассе", — сказав Зубов.

Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

"Пам'ятаєте, як було з афганцями? З воїнів АТО намагаються зробити ізгоїв" - волонтер

середа, 20 вересень 2017, 15:38

У першу чергу, вважає волонтер, потрібно повертати суспільство до фронтовиків, бо багато людей роблять вигляд, що війни не існує. Заява головного психіатра Міноборони про те, що "93% учасників АТО є потенційною загрозою для суспільства і потребують лік...

В нашій країні все просто чудово! - Володимир Регеша "Santa"

середа, 20 вересень 2017, 13:53

Завдяки багатьом добрим людям сьогодні я хочу офіційно заявити:В нашій країні все просто чудово!Ну, не у всій, але в АТО точно. Тут у всіх, від водовоза до начальника штабу, одна єдина думка- як би швидше вибити наволоч з окупованих територій і дійти д...