У місці, куди має вийти Подільсько-Воскресенський міст на правому березі, зводять будівлю. Про це повідомляють Патріоти України з посиланням на в "Київгенплан". При цьому мер міста Віталій Кличко заявив про те, що підготовчі роботи перед початком добудови моста поновилися і гроші на добудову місто виділило, а це 625 мільйонів гривень. Закінчити будівництво автомобільної частини моста хочуть через 2,5 роки.
Процес будівництва моста в Києві прокоментував в ефірі радіостанції Голос Столиці заступник голови Київської міської державної адміністрації Микола Поворозник.
Що будується на виході Подільсько-Воскресенського мосту?
— Якщо чесно, то питання більше треба задавати архітектурі, яка і заявляє про те, що там щось будується на сьогоднішній день.
Тобто в КМДА про це нічого не знають?
— Ні, чому не знають. Ви маєте на увазі, що там будується.
Земля кому належить?
— Насправді, на сьогодні, якщо ми говоримо про Подільсько-Воскресенський міст, то мова більше йде про те, щоб змінити в'їзд і виїзд з цього мосту, тому що по проекту, якому на сьогоднішній день вже більше 15 років, вся містобудівна ситуація з лівого і правого берега змінилася. І сьогодні йде перепроектування з'їздів і виїздів на Подільсько-Воскресенський міст, тому що від планів того, щоб його добудувати, за 2,5 роки ніхто не відмовлявся.
Скільки ще можуть тривати роботи по перепідготовці планів?
— Це не перепідготовка планів, це перепідготовка проекту. Роботи на сьогодні тривають. Вони до кінця цього року мають бути завершені, роботи безпосередньо будівельно-монтажні, які відбуваються на мостовій частині, там де можна ці роботи проводити, вони проводяться. Самі по собі роботи не зупиняються. Але в зв'язку з тим, що необхідно перепроектування з'їздів і заїздів на міст, ці роботи трохи уповільнюються.
В КМДА не цікавилися у представників архітектурного управління, що будується на виході з мосту?
— У мене нема достатньої інформації для того, щоб прокоментувати можливе будівництво в зоні будівництва метрополітену. Тому що я маю дуже серйозні сумніви, що це будується в зоні будівництва моста.
Звідки тоді такі заяви з'являються?
— Заяви або від некомпетентних працівників, або недостовірні заяви. Якщо зараз тривають відповідні роботи щодо перепроектування, грошей вистачить, які вже виділені з бюджету, 625 мільйонів гривень? — Насправді, там до кінця року їх має бути більше. Їх має бути більше мільярда. Тобто грошей вистачає. На сьогоднішній день у нас немає проблем з фінансуванням Подільсько-Воскресенського мосту.
Тобто якісь зміни до бюджету будуть прийматися?
— Однозначно буде коригування бюджету на початку осені і на міст передбачається трошки більше мільярда.
Чому врешті-решт настільки збільшуються видатки на будівництво цього мосту?
— Це нормальне фінансове планування в частині того, як використовуються кошти, і що потрібно для того, щоб робити не зупинялися по будівництву мосту. Це на цей рік така сума. Я думаю, що на наступний рік потрібна буде сума не менша, для того щоб продовжувати роботи по цьому мосту.
Скільки взагалі ще може коштувати цей міст?
— Остаточні розрахунки однозначно покажуть вже безпосередньо експертиза, яка буде проведена на підставу нового проекту. Але я думаю, що це ще досить велика сума. Це напевно буде більше двох мільярдів коштів для будівництва цього мосту.
А скільки до цього моменту було витрачено?
— Навіть не менше,а набагато більше, тому що основна частина — перехід через річку — вже побудована. З конкретних цифр це також треба уточнити.
З якими інвестиційними фондами зараз відбуваються консультації? Чи означає це, що принаймні частину видатків на будівництво цього мосту можуть взяти на себе якісь фонди, а не бюджет?
— Бюджету досить складно на сьогоднішній день витягнути всі ті позиції які потребують на сьогоднішній день щоб фінансувати ті виклики, які є на сьогоднішній день перед містом, бо питання не лише в мостах, питання в дорогах, школах, садках, в утриманні всього цього господарства. Це тільки мала доля всього того що я назвав. Звичайно, якщо є можливості залучення тих чи інших коштів, тих чи інших фондів, то місто з ними працює і такими речами користується. А стосовно мосту, я вам нагадаю, десь півроку тому у нас були консультації з німецьким урядом. Вони приїжджали, консультували, розбиралися безпосередньо з усім цим проектом, тобто відповідно з ними на сьогоднішній день і проводиться робота.
Поки живі окупанти на півночі Харківщини нажахані втратами своїх військ і сприймають поранення та евакуацію з полю бою як щасливий квиток, єдина можливість ще пожити, зазначають Патріоти України. Ось який матеріал з цього приводу знайшов та переказав Ю...
Православне свято 22 листопада за новим календарем (5 грудня за старим) - день пам'яті святителя Прокопія, який володів даром чудотворення і привів у християнську віру чимало людей (У народі - Прокоп'єв день, - Патріоти України). Українські віряни тако...