Службових осіб компанії "Мотор Січ" підозрюють у розтраті і привласненні 350 млн грн. Про це повідомила прес-секретар генпрокура України Лариса Сарган на своїй сторінці у Facebook, передають Патріоти України.
За даними прокуратури, протягом 2013-2016 років службові особи ПАТ "Мотор Січ" придбали "сміттєві" цінні папери шляхом перерахування грошей в сумі понад 350 млн грн на розрахункові рахунки ряду підприємств з ознаками фіктивності, які в подальшому переводилися в готівку через банківські установи.
Зазначається, що схему розтрати коштів "Мотор Січі" виявили представники департаменту з розслідування особливо важливих справ в сфері економіки Генпрокуратури за оперативного супроводження Департаменту захисту економіки НП.
В результаті обшуків на основних об’єктах та вдома у ключових фігурантів справи вилучили 500 тис. доларів США та антикваріат, щодо якого вирішується питання про арешт.
27 червня (за юліанським календарем 10 липня) вшановують преподобного Самсона, гостинного - святого, який, за переказами, міг лікувати хвороби одним своїм дотиком, а своє життя присвятив допомозі людям. У народі день прозвали Самсон Сіногной, зазначают...
Ніколи не було, і от знову: поки Київ не витримує спеки, і його порайонно відключають на кілька годин, міністерство енергетики знову презентує на URC в Гданську чергову енергетичну стратегію. Вас може здивувати, але гігаватоманія — досі наше все. Тому ...