Службових осіб компанії "Мотор Січ" підозрюють у розтраті і привласненні 350 млн грн. Про це повідомила прес-секретар генпрокура України Лариса Сарган на своїй сторінці у Facebook, передають Патріоти України.
За даними прокуратури, протягом 2013-2016 років службові особи ПАТ "Мотор Січ" придбали "сміттєві" цінні папери шляхом перерахування грошей в сумі понад 350 млн грн на розрахункові рахунки ряду підприємств з ознаками фіктивності, які в подальшому переводилися в готівку через банківські установи.
Зазначається, що схему розтрати коштів "Мотор Січі" виявили представники департаменту з розслідування особливо важливих справ в сфері економіки Генпрокуратури за оперативного супроводження Департаменту захисту економіки НП.
В результаті обшуків на основних об’єктах та вдома у ключових фігурантів справи вилучили 500 тис. доларів США та антикваріат, щодо якого вирішується питання про арешт.
Британський прем’єр Кір Стармер оголосив про відставку. Цей крок не став геть несподіваним: його лейбористська партія перебуває в глибокій кризі. За два роки після впевненої перемоги на виборах лейбористи втратили підтримку британців. Багато однопартій...
Як на мене ... . "тАвАриСЧ" зюганов, явно з наполегливої підказки кремля видав "експромт" про "изьятие банковских вкладов населения". . Я цілком розумію, що потенційна сума у більше як 60 трильонів "фублів" заощаджень російських громадян суттєво муля...