
Росіяни почали масово видавати паспорти РФ в "сірій зоні" Донбасу. Підкреслю, видають паспорта не «ДНР» або «ЛНР», а саме РФ. Активність збільшилася в рази за останні 2 місяці. Так пише на своїй сторінці в Фейсбуці блогер Олексій Мінаков, передають Патріоти України.
Люди, на жаль, беруть на всякий випадок. Хоча і від українського, природно, не відмовляються. Тримають обидва паспорти при собі.
Задумка Кремля - не просто підвищити лояльність до Росії у мирних жителів. Більше лякає інше завдання, яке вирішується за допомогою цієї спецоперації ФСБ, - Кремль зможе офіційно заявити, що на Донбасі громадяни РФ, а значить Росія нібито має законне право їх захищати.
«Настамнебило», а тепер введемо війська і будемо захищати наших співгромадян».
Закликаю бути готовими до такого сценарію. І пора нарешті створити нормальне законодавче регулювання проблеми подвійного громадянства. Якщо людина сидить попою на двох стільцях під час війни - це потенційний колаборант і посібник агресора.
Британський прем’єр Кір Стармер оголосив про відставку. Цей крок не став геть несподіваним: його лейбористська партія перебуває в глибокій кризі. За два роки після впевненої перемоги на виборах лейбористи втратили підтримку британців. Багато однопартій...
Як на мене ... . "тАвАриСЧ" зюганов, явно з наполегливої підказки кремля видав "експромт" про "изьятие банковских вкладов населения". . Я цілком розумію, що потенційна сума у більше як 60 трильонів "фублів" заощаджень російських громадян суттєво муля...