"Настамнебыло", а тепер ми є: Кремль почав масово видавати паспорти РФ в "сірій зоні" Донбасу,- блогер

Так Росія зможе офіційно заявити, що на Донбасі громадяни РФ, а значить вони нібито мають законне право їх захищати.

Росія почала роздавати паспорти мешканцям ОРДЛО. Фото: ЖЖ.

Росіяни почали масово видавати паспорти РФ в "сірій зоні" Донбасу. Підкреслю, видають паспорта не «ДНР» або «ЛНР», а саме РФ. Активність збільшилася в рази за останні 2 місяці. Так пише на своїй сторінці в Фейсбуці блогер Олексій Мінаков, передають Патріоти України.

Люди, на жаль, беруть на всякий випадок. Хоча і від українського, природно, не відмовляються. Тримають обидва паспорти при собі.

Задумка Кремля - не просто підвищити лояльність до Росії у мирних жителів. Більше лякає інше завдання, яке вирішується за допомогою цієї спецоперації ФСБ, - Кремль зможе офіційно заявити, що на Донбасі громадяни РФ, а значить Росія нібито має законне право їх захищати.

«Настамнебило», а тепер введемо війська і будемо захищати наших співгромадян».

Закликаю бути готовими до такого сценарію. І пора нарешті створити нормальне законодавче регулювання проблеми подвійного громадянства. Якщо людина сидить попою на двох стільцях під час війни - це потенційний колаборант і посібник агресора.

Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

"Натяк на запит про перемовини звучить із Кремля дедалі частіше", - Назар Приходько

неділя, 3 липень 2022, 22:52

«Киеву предстоит понять условия РФ, согласиться на них и сесть за стол переговоров, зафиксировать документ», - Пєсков. Він зазначив, що зараз Україна не веде перемовин бо нам, бачте, це забороняє Захід", - пише блогер Назар Приходько на своїй сторінці ...

"Кремль не раскрыл содержание послания Зеленского, поэтому можно предполагать всё, что угодно", - Сергій Климовський

неділя, 3 липень 2022, 21:59

"Неожиданный приезд в Киев 29 июня президента Индонезии Джоко Видодо с супругой Ирианой для встречи с Владимиром Зеленским не только приятно поразил, но и вызвал определённые вопросы, так как на следующий день он уже встречался с путиным в Москве", - п...