Путін змінив порядок отримання громадянства РФ для українців

Паспорт громадянина РФ буде видаватися українцям відразу після складення присяги при вступі до громадянства.

Путін змінив правила отримання громадянства РФ для українців. Фото: o-nedvizhke.ru.

Президент Російської Федерації Володимир Путін підписав закон, який встановлює спрощену процедуру отримання громадянства та виду на проживання в РФ для українців. Закон набуває чинності з 1 вересня 2017 року, пишуть Патріоти України з посиланням на "Сьогодні".

Передбачається, що громадяни України, які бажають отримати громадянство РФ, підписують заяву про відмову від українського громадянства, цей документ оформляється нотаріально, одна копія залишається в міграційній службі РФ, друга - направляється в Україну.

Така заява буде замінювати довідку, яку раніше потрібно було отримувати в уповноважених органах України. Така ж процедура передбачається для українців, охочих отримати дозвіл на проживання в РФ.

У закон також включений текст присяги при вступі до громадянства. Паспорт громадянина РФ буде видаватися відразу після складення присяги.

Призначена дата зустрічі Трампа та Путіна, - ЗМІ

неділя, 24 червень 2018, 23:29

В столицю Австрії вже прибувають групи фахівців з безпеки. Володимир Путін і президент США Дональд Трамп зустрінуться 15 липня в Відні, передають Патріоти України.

Хіти тижня. Москва готується до реваншу: Названо найнебезпечніші для України російські війська (відео)

неділя, 24 червень 2018, 23:05

Втім, Кремль може діяти і на "гібридному фронті". Найбільшу військову загрозу з боку Росії для України становить авіація і ракетні війська. Таку думку висловив заступник міністра з питань тимчасово окупованих територій і вимушено переміщених осіб Геор...