Путін змінив порядок отримання громадянства РФ для українців

Паспорт громадянина РФ буде видаватися українцям відразу після складення присяги при вступі до громадянства.

Путін змінив правила отримання громадянства РФ для українців. Фото: o-nedvizhke.ru.

Президент Російської Федерації Володимир Путін підписав закон, який встановлює спрощену процедуру отримання громадянства та виду на проживання в РФ для українців. Закон набуває чинності з 1 вересня 2017 року, пишуть Патріоти України з посиланням на "Сьогодні".

Передбачається, що громадяни України, які бажають отримати громадянство РФ, підписують заяву про відмову від українського громадянства, цей документ оформляється нотаріально, одна копія залишається в міграційній службі РФ, друга - направляється в Україну.

Така заява буде замінювати довідку, яку раніше потрібно було отримувати в уповноважених органах України. Така ж процедура передбачається для українців, охочих отримати дозвіл на проживання в РФ.

У закон також включений текст присяги при вступі до громадянства. Паспорт громадянина РФ буде видаватися відразу після складення присяги.

"Обратный отсчет Трампа: Stormy Daniels готовит "бомбу", - Олег Пономар

середа, 19 вересень 2018, 8:17

"Среда. Что нужно отметить?" - пише на своїй сторінці в Фейсбук політичний оглядач Олег Пономар, повідомляють Патріоти України, і продовжує:. "Торговые войны Трампа: Китай в ответ на новые пошлины США введет повышенные таможенные пошлины на импорт амер...

Хіти тижня. "Отравление Скрипалей, или Тайна солсберийской проститутки", - блогер

середа, 19 вересень 2018, 3:00

"Простая английская проститутка, загадочно посетившая номер анаболических геев Петрова и Боширова в Солсбери, спутала все карты британской военщине, пытавшейся вылепить из суровых русских парней, приехавших в Англию оттянуть друг друга по полной, каких...