
""Націоналізувавши" українські підприємства в окупованому Донбасі, Плотницький із Захарченком тепер не знають, що з усім цим робити", — пише Олександр Дубинський, повідомляють Патріоти України, і продовжує:
"І заводи і шахти в "ЛНР/ДНР" зупинені на так званий "перехідний період", і коли на повну запустяться ці виробництва ніхто не знає.
Що розуміють під цим у "республіках" — невідомо. Напевно, просто намагаються виграти час, щоб домовитися з українською владою і відновити торговельні відносини. Без цього виживання "республік" є практично нереальним.
На "віджатих" бойовиками підприємствах працювало не менше 300 тисяч осіб, а це пенсії і зарплати. А "митні" збори від товарообігу з Україною забезпечують 80% фінансових надходжень сепаратистів. Працівників підприємств вже попередили, що зарплати їм скоротять, і вони будуть отримувати на 30 відсотків менше.
Вугілля Донбасу в Росії не потрібне, як і металургія, якої їм і так вистачає. Так що "націоналізовані" підприємства на російському ринку будуть цікаві, насамперед, як металобрухт.
27 червня (за юліанським календарем 10 липня) вшановують преподобного Самсона, гостинного - святого, який, за переказами, міг лікувати хвороби одним своїм дотиком, а своє життя присвятив допомозі людям. У народі день прозвали Самсон Сіногной, зазначают...
Ніколи не було, і от знову: поки Київ не витримує спеки, і його порайонно відключають на кілька годин, міністерство енергетики знову презентує на URC в Гданську чергову енергетичну стратегію. Вас може здивувати, але гігаватоманія — досі наше все. Тому ...