«Пропаганда Росії влаштувала справжнє шоу з похорону Мотороли. Від одного погляду на помпезну церемонію виникало відчуття, що його і вбили тільки заради цього похорону», - пише Казанський. Так, після прощання з Моторолою російський медіапростір заполонили фотографії багатотисячної процесії та тезиси «Так проводжають тільки справжніх героїв» та «Окупантів так не хоронять».
Втім, це виявилося лише черговим фейком російської пропаганди, стверджує журналіст. Так, уже не вперше окупантів та терористів проводжають в останню путь так само масово і пишно. Казанський нагадав, як 1942 році в окупованій нацистами Празі прощалися з одним з лідерів Третього Рейху Рейнгардом Гейдріхом, на якого було вчинено замах.
«Давайте просто порівняємо похорон нацистського окупанта в Празі і російського окупанта в Донецьку, щоб зрозуміти, наскільки вірне твердження російських пропагандистів», - підсумував журналіст, опублікувавши відповідні фото.
Очевидно, що підтримання російським командуванням потрібного йому темпу наступу одразу на кількох операційних напрямках почало викликати у нього, скажімо так, певні труднощі. . 1. Найбільш красномовний приклад – дії угруповання військ (УВ) противника ...
У ракеті "Трембіта" використовуються технології часів Другої світової війни. Імпульсний реактивний двигун зараз практично не застосовується в авіації через певні обмеження, які має. Одне з них – це дуже інтенсивний звук під час роботи. В етері телемара...