Науковці дійшли висновку, що у крові людини живе багато невідомих науці мікроорганізмів

Вчені Стенфордського університету з'ясували, що вони переоцінювали свої знання мікрофлори людини.

Про це повідомляють Патріоти України з посиланням на видання ScienceAlert.

Дослідники проаналізували фрагменти ДНК, які містилися в 1351 зразок крові, взяті у 188 пацієнтів. Біологи секвенували, тобто прочитали нуклеотидні послідовності методом дробовика, при якому молекулярні ланцюжки розбиваються на окремі клонучі частини. Структура цілого фрагмента (контіга) визначається комп'ютерною програмою на основі безлічі окремих причетних.

Всього було секвеновано 7190 контігів, більше половини яких (3761) не мало подібності з послідовностями бактеріальної ДНК, які зберігаються в базі даних.

Вчені визначили, що фрагменти належать мікроорганізмам з невідомих таксонів - груп живих істот, які об'єднують подібні види або таксонів більш нижніх рангів.

Опублікував: Олекса Хвацький
Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

Хіти тижня. "Готов поспорить, что Пушилин не доживет до 1 сентября", - Фашик Донецький

вівторок, 20 серпень 2019, 0:10

Дениса Пушиліна вата в Донецьку вже ненавидить більше, ніж Порошенка. Це просто успіх! "Драсьте. По моим данным из источников из так оккупационного правительства дыныры, а также от "минобороны дрындыды", оккупированную рф часть Донецкой области ждут бо...

"Умоляю, прошу, Володя!": Російський музичний продюсер - фігурант бази "Миротворця" звернувся до Президента України

вівторок, 20 серпень 2019, 0:03

За словами Разіна, його не пускають в Україну за наказом експрезидента України Петра Порошенка. Відомо, що керівник групи "Ласковый май" Андрій Разін перебуває в базі "Миротворця". Дане рішення було прийнято через його виступи в окупованому Криму.За сл...