Науковці дійшли висновку, що у крові людини живе багато невідомих науці мікроорганізмів

Вчені Стенфордського університету з'ясували, що вони переоцінювали свої знання мікрофлори людини.

Про це повідомляють Патріоти України з посиланням на видання ScienceAlert.

Дослідники проаналізували фрагменти ДНК, які містилися в 1351 зразок крові, взяті у 188 пацієнтів. Біологи секвенували, тобто прочитали нуклеотидні послідовності методом дробовика, при якому молекулярні ланцюжки розбиваються на окремі клонучі частини. Структура цілого фрагмента (контіга) визначається комп'ютерною програмою на основі безлічі окремих причетних.

Всього було секвеновано 7190 контігів, більше половини яких (3761) не мало подібності з послідовностями бактеріальної ДНК, які зберігаються в базі даних.

Вчені визначили, що фрагменти належать мікроорганізмам з невідомих таксонів - груп живих істот, які об'єднують подібні види або таксонів більш нижніх рангів.

Опублікував: Олекса Хвацький
Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

"Война продолжится, тарифы не уменьшатся", - блогер

четвер, 25 квітень 2019, 17:15

"Выборы прошли, фанфары стихли, наступили будни. Народ бился и воевал друг с другом, а уже сегодня ищут почву для примирения с меньшинством", - пише у своєму блозі Наталя Юсупова, повідомляють Патріоти України, і продовжує:. "Я смотрю, лидеры мнений т...

Хіти тижня. Пожежу в Нотр-Дам де Парі передрікли ще 500 років тому

четвер, 25 квітень 2019, 17:00

​Легендарний французький алхімік і провісник Нострадамус передбачив пожежу в соборі Паризької Богоматері. Це стверджує лектор Каліфорнійського університету в Берклі Джессіка Адамс, передають Патріоти України з посиланням на Daily Express. В своєму блоз...