"Названы новые цифры потерь СССР во Второй мировой войне: Слава главному мяснику Жукову!" - Рабінович

Майор КДБ Путін злочинно продовжив режим засекреченості даних про Велику Вітчизняну війну до 2040 року. Архіви НКВД він злочинно засекретив до 2050 року, наголосив блогер.

Ілюстрація:http://credo.pro/

"На9мая #МожемПовторить?" - пише у своєму Facebook російський фінансист і блогер Слава Рабінович, передають Патріоти України, продовжуючи:

Названы новые цифры потерь СССР во Второй мировой войне: погибли 41 МИЛЛИОН 979 ТЫСЯЧ ЧЕЛОВЕК. Из них почти 20 млн – военнослужащие. Слава сталинским генералам! И особенно главному мяснику Жукову!

Майор КГБ Путин преступно продлил режим засекреченности данных о Великой Отечественной войне до 2040 года. Архивы НКВД он преступно засекретил до 2050 года.

Когда режим путина и его ОПГ падёт, мы откроем все архивы. И ахнем.

Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

Сі Цзіньпін побоюється змови на кшталт "заколоту Пригожина": Чистка керівного апарату як підготовка до операції проти Тайваню

вівторок, 3 жовтень 2023, 9:50

Доволі цікаві речі відбуваються за лаштунками вищого керівництва КНР, сфери, звідки інформація виходить вкрай обмежено, через надзвичайну закритість китайського режиму, особливо в умовах "холодного протистояння" із Заходом, передають Патріоти України. ...

Застаріла техніка та брехня командування: На що скаржаться російські окупанти в Україні

вівторок, 3 жовтень 2023, 9:34

У російських загарбників спостерігаються проблеми з озброєнням і обладнанням. Принаймні на це вони самі скаржаться. Ясна річ, що командування ігнорує їхні скарги. Як зазначають у свіжому звіті Інституту з вивчення війни, командування російських військо...