"Названы новые цифры потерь СССР во Второй мировой войне: Слава главному мяснику Жукову!" - Рабінович

Майор КДБ Путін злочинно продовжив режим засекреченості даних про Велику Вітчизняну війну до 2040 року. Архіви НКВД він злочинно засекретив до 2050 року, наголосив блогер.

Ілюстрація:http://credo.pro/

"На9мая #МожемПовторить?" - пише у своєму Facebook російський фінансист і блогер Слава Рабінович, передають Патріоти України, продовжуючи:

Названы новые цифры потерь СССР во Второй мировой войне: погибли 41 МИЛЛИОН 979 ТЫСЯЧ ЧЕЛОВЕК. Из них почти 20 млн – военнослужащие. Слава сталинским генералам! И особенно главному мяснику Жукову!

Майор КГБ Путин преступно продлил режим засекреченности данных о Великой Отечественной войне до 2040 года. Архивы НКВД он преступно засекретил до 2050 года.

Когда режим путина и его ОПГ падёт, мы откроем все архивы. И ахнем.

Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

Мертві бджоли не гудуть: Російські військові гинуть не лише від ЗСУ, а й від масового пияцтва, - ЗМІ

субота, 1 квітень 2023, 9:05

Стан військової дисципліни в російській армії від початку 2023 року свідчить про те, що в збройних силах процвітає пияцтво. Як стало відомо телеграм-каналу ВЧК-ОГПУ, кількість пригод, злочинів і випадків загибелі російських військових, пов’язаних із вж...

"Вагнеру" стає все скрутніше: Українці відбили втрачені позиції навколо Бахмута, - ISW

субота, 1 квітень 2023, 7:38

Геолокаційні кадри, опубліковані 31 березня, свідчать про те, що українські війська провели контратаку на південний захід від Бахмута та відновили втрачені позиції на південь від Іванівського (близько 7 км на південний захід від Бахмута), повідомляє Ін...