"Названы новые цифры потерь СССР во Второй мировой войне: Слава главному мяснику Жукову!" - Рабінович

Майор КДБ Путін злочинно продовжив режим засекреченості даних про Велику Вітчизняну війну до 2040 року. Архіви НКВД він злочинно засекретив до 2050 року, наголосив блогер.

Ілюстрація:http://credo.pro/

"На9мая #МожемПовторить?" - пише у своєму Facebook російський фінансист і блогер Слава Рабінович, передають Патріоти України, продовжуючи:

Названы новые цифры потерь СССР во Второй мировой войне: погибли 41 МИЛЛИОН 979 ТЫСЯЧ ЧЕЛОВЕК. Из них почти 20 млн – военнослужащие. Слава сталинским генералам! И особенно главному мяснику Жукову!

Майор КГБ Путин преступно продлил режим засекреченности данных о Великой Отечественной войне до 2040 года. Архивы НКВД он преступно засекретил до 2050 года.

Когда режим путина и его ОПГ падёт, мы откроем все архивы. И ахнем.

Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

"Вставай страна огромная!": Розвідка Британії пояснила, нащо РФ посилено готує "оборону" в Бєлгородській області

середа, 7 грудень 2022, 10:15

Російська влада просуває оборонні приготування на своїй міжнародно визнаній території, щоб розпалити патріотичні почуття громадян. Про це йдеться у розвідувальному огляді міноборони Британії у середу. Відзначається, що останнім часом Росія почала розши...

Великий договір капітуляції Росії: Експерт запропонував оригінальний спосіб, як отримати репарації з РФ після перемоги України у війні

середа, 7 грудень 2022, 9:09

Великий Договір капітуляції росії має включати низку важливих статей з вимогами України, зокрема щодо репарацій. Таку думку висловив публіцист та політичний експерт Юрій Радухін. . Радухін зазначив, що Договір має включати також важливі статті вимог ...