"Не нужен украинцам "старший брат" ни в образе украинофоба, ни в образе украинофила" - блогер

Українці самі, без "братнього народу" вирішать, яким шляхом і з якими моральними принципами їм жити далі та виховувати наступні покоління.

Ілюстрація:dt.ua

"О российских украинофилах." - пише у своєму Facebook Igor Klymakin, зазначають Патріоти України, продовжуючи:

Когда-то французы-англофилы считали, что французы у ушедших вперед англичан должны учиться. Сегодня иные россияне-украинофилы считают, что в чем-то ушедшие вперед украинцы должны учиться у них.

Что они лучше знают, как обустроить соседнюю страну и как ее гражданам для этого следует думать, чувствовать и действовать. Какой у них должен быть образ будущего и какая историческая память.

Угомонитесь, господа. Не нужен украинцам "старший брат" ни в образе украинофоба, ни в образе украинофила. Если есть чем помочь, помогайте, но не в том, о чем не просят.

Не учите их ни реформаторству, ни "подлинному европейству", ни братской любви, ни чему-то еще. Не мешайте им быть самими собой. Это их страна, а не ваша.

Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

Народні прикмети на 25 червня. Що треба зробити, щоб у домі панували любов і злагода

четвер, 25 червень 2026, 7:09

25 червня: церковне свято сьогодні, від чого оберігає чудотворна ікона "Ізбавительниця". 25 червня за новим календарним стилем (8 липня - за старим) - свято чудотворної ікони Божої Матері "Ізбавительниця", яка зберігається в одному з українських монаст...

Цієї ночі щось особливе - спостерігачі пишуть про апокаліпсис у Криму: БПЛА атакують звідусіль, добивають об'єкти енергетики, військові аеродроми

четвер, 25 червень 2026, 5:50

В низці районів окупованого Криму у ніч проти четверга, 25 червня, лунає серія вибухів. Під атакою опинилася енергетична інфраструктура, передають Патріоти України з посиланням на моніторингові Telegram-канали. . Зокрема вибухи чули в районі Севастопо...