"Самопроголошена влада так званих "ЛДНР" розповідає про божевільні перспективи після закінчення навчальних закладів "республік". Батьки разом з дітьми вірять в те, що після випуску їхніх синів та доньок чекає високооплачувана робота на окупованих підприємствах, яким потрібні робочі руки. Одкровення одного хлопчика з "ДНР" легко спростовує ці слова", - пише Олексій Нікольський у статті для 24tv.ua, передають Патріоти України, та продовжує:
"Олександр (в цілях безпеки ім'я юнака замінено) все своє життя прожив у Горлівці. Коли закінчив 9 клас – прийшла необхідність вибирати, куди йти вчитися далі. Продовжувати навчання в так званій "ДНР" не захотів, тому переїхав на підконтрольну Україні територію Донбасу і вступив до Артемівського професійного аграрного ліцею. Його мама була категорично проти того, щоб син навчався в Україні, хоч і місто розташоване не дуже далеко від дому. Але юнак не послухався батьків і прийняв своє рішення. Перше, що відповідає на питання, як йому навчається в Бахмуті – це те, що він усім задоволений і ні краплі не шкодує, що приїхав.
З розповіді Олександра стало відомо, що в цьому, як і в минулих роках, в навчальних закладах "ЛДНР" суцільні недобори. Деякі "мазані" студенти "республік" вступають в "лднрівські" виші по другому колу заради того, щоб отримувати стипендію. Отримують її, в списках числяться, але по факту на парах їх немає.
Деякі поїхали вчитися в Російську Федерацію. Проте більшість старих однокласників хлопця залишилися вдома. Сашко спілкується з ними і навіть встигає побачитися, коли приїжджає додому. Правда, скаржиться, що погуляти нормально не може, так як всюди комендантська година і дуже високі ціни.
До речі, про історії, як юнак їздить додому, можна окремий матеріал писати, дуже багато емоцій у хлопця з приводу черг на блокпостах. Каже, якщо порівнювати "днрівськіи" блок-пост з, наприклад, КПВВ "Майорськ", то "це небо і земля".
Там (в "ДНР") ніхто не скаржиться на кількагодинні черги, жодного запису в книзі скарг ви не знайдете, в той час як на КПВВ "Майорськ" люди можуть звернутись в окремі черги і їх проблема буде почута – розповідає студент.
У свої сімнадцять років Олександр досить самостійний і свідомий. Він зробив свій вибір, надивившись на те, що відбувається в рідному місті і чітко зрозумів: в "ДНР" його не чекає "світле майбутнє". Це розуміють і його друзі. Проте, деякі з них, як каже Саша, "не те, щоб бояться, а просто лінуються щось міняти", а у інших "такі ж мами, як у мене, тільки вони їх більше слухаються, ніж я".
Історія про Олександра – хороший приклад не тільки для юного покоління, а й для батьків. Адже, в наш час, якщо з самого початку не дати хороший поштовх і напуття дитині, – невідомо, що чекає її в майбутньому і чи зможе вона реалізувати себе самостійно. Тому, саме від правильних рішень і своєчасних дій людей, які знаходяться по той бік лінії розмежування, – залежить і їх доля, і майбутнє всієї країни. А за нього – гідне майбутнє дітей України – і стоїть Армія України на Донбасі".
Артистка Вєрка Сердючка зі своїм шоубалетом виконала трек американської співачки Леді Гаги Abracadabra. Про це повідомляють Патріоти України з посиланням на «Музвар». На ролику видно, як Сердючка разом із мамою, беквокалістками та танцюристами запалює ...
Служба воєнної розвідки та безпеки Латвії дала поради населенню, як виявити російських шпигунів. Серед ознак: неохайність та зацікавленість військовими об'єктами. Про це повідомляє ABC News, інформують Патріоти України. Як зазначили в латвійській розві...