
Поховання тіла Володимира Леніна може принести неймовірну користь всьому пострадянському простору. Про це "Обозревателю" розповів маг ведичної традиції Ігор Мехеда, передають Патріоти України.
"Я вважаю, що тіло Леніна треба поховати, і ось чому. Ні для кого не секрет, що революціонери, які організували революцію, а потім створили Радянський Союз, спиралися на магічні знання. Значна частина з них входила до різних масонських, розенкрейцеровських, тампліерівських та інших таємних орденів. І саме ці таємні знання й допомогли їм зробити революцію", - сказав він.
За словами мага, рішення про збереження трупа вождя також було не випадковим - було необхідно, щоб "цьому трупу поклонялися".
Ігор Мехеда пояснив:
"Мертвий вождь символізує світ мертвих, світ предків. Тому, коли величезна кількість людей фактично поклоняється мумії Леніна, світ мертвих у відповідь захищає цю систему. Саме тому радянська система простояла 72 роки, її не могли зруйнувати, незважаючи на те, що вона була несправедливою", - сказав він.
Маг звернув увагу на те, що дуже важливо, як саме буде похований Ленін. "Якщо його поховати з ненавистю, злістю і іншим негативом, то це неминуче викличе у відповідь удар світу мертвих, і тоді дуже багато корисного буде зруйноване. Але якщо ми хочемо, щоб на пострадянському просторі закінчилися конфлікти, якщо ми хочемо, щоб припинилися проблеми в економіці, щоб життя в цих країнах налагодилася, його треба поховати відповідно до релігійного обряду - по-християнськи, по-ведичному або в будь-який інший традиції. Це не принципово. Головне, щоб був проведений обряд, і щоб він був проведений без ненависті, але з любов'ю", - підкреслив Ігор Мехеда.
"Як тільки це станеться, можна сподіватися на те, що на всьому пострадянському просторі все налагодиться. Тому що тіло Леніна сьогодні являє собою величезний символ, пов'язаний з найсильнішим егрегором. Якщо цей символ прибрати, егрегор впаде", - пообіцяв маг.
Британський прем’єр Кір Стармер оголосив про відставку. Цей крок не став геть несподіваним: його лейбористська партія перебуває в глибокій кризі. За два роки після впевненої перемоги на виборах лейбористи втратили підтримку британців. Багато однопартій...
Як на мене ... . "тАвАриСЧ" зюганов, явно з наполегливої підказки кремля видав "експромт" про "изьятие банковских вкладов населения". . Я цілком розумію, що потенційна сума у більше як 60 трильонів "фублів" заощаджень російських громадян суттєво муля...