Леніну стало зле? Публіку розсмішило прибуття "швидкої" до мавзолею на Красній площі (фото)

У черговій частині мавзолею повідомили, що погано стало одному з відвідувачів в складі екскурсії.

Мавзолей Леніна у Москві. Фото: Известия.

В мавзолей Леніна на Червоній площі в Москві викликали швидку, передають Патріоти України із посиланням на телеканал «360».

У черговій частині мавзолею повідомили, що погано стало одному з відвідувачів в складі екскурсії. Фотографія, на якій медики вбігають в мавзолей Леніна на Червоній площі, стала вірусною в соціальних мережах.

"Готовьтесь буржуи, Ленин проснулся!"

"Ленин жив?"

"Неужели откачали?"...


Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

У РФ почали призивати резервістів - до осені Кремль планує збільшити армію на 400 тис. осіб

вівторок, 16 травень 2023, 20:00

Кремль, не маючи можливості застосовувати проти України ядерну зброю, повернувся до старої радянської тактики завалювання супротивника трупами своїх солдатів. Днями російський диктатор Путін підписав указ про призов громадян РФ, які перебувають у запас...

Ядерна риторика Кремля - політичний блеф: Захід єдиний у підтримці України

неділя, 19 лютий 2023, 15:48

Знакова заява з огляду на те, що ще недавно НАТО і політичне керівництво країн ЄС застерігали українську сторону щодо можливої реалізації планів звільнення Криму військовим шляхом. Зараз – оцінки протилежні. Нам, схоже, дають "зелене світло" щодо Криму.