"Міністр фінансів Олександр Данилюк хоче ліквідувати податкову поліцію. Він озвучив не нову ідею. Це вже стало продовженням української політичної традиції - демонструвати бурхливу діяльність, процес створення, ліквідації, об'єднання та роз'єднання державних органів. Новий Кабмін продовжує цю тенденцію і якраз до цього зводиться поняття реформ в Україні", - написав Андрій Новак на своїй сторінці у "Фейсбуці", передають Патріоти України.
Якщо є мета проводити справжні реформи, то починати потрібно не з ліквідації податкової поліції, тому що це не найбільше зло, а із системи. Орган, підпорядкований Мінфіну, не може йому суперечити. Якщо представнику податкової поліції дають певні вказівки в рамках цієї системи, то він є просто виконавцем.
Якщо проводити справжні реформи, то починати потрібно із системи. Система формується законодавчим полем і потрібно починати з нового Податкового кодексу, щоб перш за все позбавитися зайвих податків, зборів, які не приносять суттєвих надходжень, але ускладнюють адміністрування. Крім того, важливим зараз є спрощення між платником податків і державою, запровадження повного електронного податкового обліку та податкової звітності. Також, із такою лібералізацією податкових відносин потрібно запровадити жорсткіші штрафи за недотримання податкового законодавства та ухилення від сплати податків.
Переговори між США і країною-агресоркою Росією не закінчаться хорошою угодою для України, також вона не буде такою, що відповідатиме національним інтересам Сполучених Штатів. Упевненість в цьому висловив експосол США у Росії Майкл Макфол в проєкті Ремо...
Очевидно, що підтримання російським командуванням потрібного йому темпу наступу одразу на кількох операційних напрямках почало викликати у нього, скажімо так, певні труднощі. . 1. Найбільш красномовний приклад – дії угруповання військ (УВ) противника ...