"Нелепое рыскание этого дымящего корыта превратилось в откровенное посмешище", - блогер про російський авіаносець

У "Кузі" немає катапульти, немає атомної силової установки та вкрай коротка польотна палуба.

Весь світ сміється над російським "Кузею". Фото: соцмережі

Фішка трагікомичного плавучого цирку під назвою "авіаносець Кузнєцов" в тому, що він спочатку планувався під літак вертикальної посадки і зльоту Як-141, яких було випущено в СРСР аж 4 штуки, та й то в 1990 році. Після розвалу "совка" проект взагалі закрили. Так пише блогер Олексій Нестеренко, повідомляють Патріоти України з посиланням на "Фейсбук", продовжуючи:

"Позже пытались приспособить для полетов с него Су и МиГ, но если МиГ-29 еще как-то мог с него взлетать и садиться, то Су-33 оказался слишком тяжелым для палубы. Именно этот самолет на днях порвал трос авиафинишера, после чего рухнул в море.

При этом боевое применение авиации весьма сомнительно, потому что существуют жесткие ограничения: самолеты стартуют с авианосца с минимальным запасом горючего и при минимальной боевой загрузке, потому что вес там имеет критическое значение.
На Кузнецове нет катапульты, нет атомной силовой установки и крайне короткая полетная палуба.

На мой взгляд, весь этот "поход" чадящего плавучего гроба - попытка "проветриться", потому что уж чем, но грозной военной силой он точно уже ни для кого не является. Даже наоборот: нелепое рыскание этого дымящего корыта вместо угрожающей игры мускулами превратилось в откровенное посмешище".

Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

Угода буде невигідною і Україні, і США?: Американський дипломат попередив про небезпечну тактику росіян

неділя, 23 лютий 2025, 13:30

Переговори між США і країною-агресоркою Росією не закінчаться хорошою угодою для України, також вона не буде такою, що відповідатиме національним інтересам Сполучених Штатів. Упевненість в цьому висловив експосол США у Росії Майкл Макфол в проєкті Ремо...

Підтримання противником потрібного йому темпу наступу одразу на кількох операційних напрямках почало викликати у нього труднощі, - Костянтин Машовець

неділя, 23 лютий 2025, 12:45

Очевидно, що підтримання російським командуванням потрібного йому темпу наступу одразу на кількох операційних напрямках почало викликати у нього, скажімо так, певні труднощі. . 1. Найбільш красномовний приклад – дії угруповання військ (УВ) противника ...