Несподівано Чорне море змінило свій колір (фото з космосу)

​29 травня вчені з NASA отримали нові космічні знімки, зроблені супутником Aqua Satellite за допомогою спектрографа Moderate Resolution Imaging Spectroradiometer.

Фото: infokava.com
"Aqua Satellite NASA отримав приголомшливий образ Чорного моря з космосу, на якому видно, як бірюзові розлучення домінують, серед, як правило, темно-синьої води", - йдеться в повідомленні Агенства, передають Патріоти України.

Вчені відзначають, що на знімках видно, що Чорне море, саме темне море в світі, змінило свій колір. У деяких місцях замість темно-синього фахівці побачили бірюзовий - гущавині всього такі світлі плями біля берегів Румунії, Болгарії та України.

На думку вчених, це пов'язано з потужним морським перебігом, яке принесло в Чорне море величезну кількість фітопланктону, а саме одноклітинних планктонних водоростей кокколитофоридов. Ці мікроорганізми і стали причиною зміни кольору води.

"Протока Босфор в Стамбулі стає бірюзовою в літній час. NASA повідомляє, що унікальний колір став переважати через фітопланктон в Чорному морі", - написано в повідомленні TrtWorld в Twitter.

Опублікував: Олекса Хвацький
Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

Маріупольці, які вижили: Правда з перших вуст від тих, кому вдалося вирватися з лап окупантів

неділя, 3 липень 2022, 6:08

Запоріжжя – одне із перших пристановищ, куди потрапляють маріупольці після пекла у своєму рідному місті. У Запоріжжі людям допомагають почати життя заново у прифронтовому місті. Патріоти України пропонують пізнати історії маріупольців, яким вдалося вир...

"К стране, где избиение женщин приравнивается к выражению любви, надо подходить с другими мерками", - блогер із Одеси

неділя, 3 липень 2022, 0:14

"До недавнего времени всякий намек на русскую исключительность в иерархии насилия вызывал протесты сознания и алгоритмов, с установленным софтом «ВСЕЛЮДИРАВНЫ». Но на пятом месяце войны России с Украиной, мир разродился новой установкой: да, к стране, ...