Несподівано Чорне море змінило свій колір (фото з космосу)

​29 травня вчені з NASA отримали нові космічні знімки, зроблені супутником Aqua Satellite за допомогою спектрографа Moderate Resolution Imaging Spectroradiometer.

Фото: infokava.com
"Aqua Satellite NASA отримав приголомшливий образ Чорного моря з космосу, на якому видно, як бірюзові розлучення домінують, серед, як правило, темно-синьої води", - йдеться в повідомленні Агенства, передають Патріоти України.

Вчені відзначають, що на знімках видно, що Чорне море, саме темне море в світі, змінило свій колір. У деяких місцях замість темно-синього фахівці побачили бірюзовий - гущавині всього такі світлі плями біля берегів Румунії, Болгарії та України.

На думку вчених, це пов'язано з потужним морським перебігом, яке принесло в Чорне море величезну кількість фітопланктону, а саме одноклітинних планктонних водоростей кокколитофоридов. Ці мікроорганізми і стали причиною зміни кольору води.

"Протока Босфор в Стамбулі стає бірюзовою в літній час. NASA повідомляє, що унікальний колір став переважати через фітопланктон в Чорному морі", - написано в повідомленні TrtWorld в Twitter.

Опублікував: Олекса Хвацький
Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

Екскаваторник тікав, як заєць: Дрон ЗСУ відзняв свою атаку на росіян, коли ті поспіхом рили окопи

середа, 8 лютий 2023, 4:00

Українські захисники вдарили по російських окупантах, які рили траншеї екскаватором, прес-служба Сухопутних військ Збройних сил України. Дослівно: "Вирішили ваньки, щоб не напрягатися, екскаватором вирити окопи". . У ЗСУ повідомляють, що удару завда...

"Чем Путин ответит Европе на танки, кроме Сталинграда?" - Рибніков

середа, 8 лютий 2023, 1:00

Через год после начала Вяликой Отечественной Специальной Военной Операции по демилитарицификации Украины президент России Владимир Путин так ничего всерьез и не начал, из чего лишний раз следует, что у России в рукаве действительно есть что-то такое бо...