
Колишній президент України Віктор Ющенко сказав, що 70% українців у 2008 році хотіли бачити президентом країни Володимира Путіна. Про це Ющенко заявив в інтерв'ю Апострофу, передають Патріоти України.
"Путін з'явився на Донбасі і в Криму, тому що слабка національна ідентичність і національна єдність (українців, - ред.) дали привід. Коли ми робили соціологію в 2008 році, ще коли я був президентом, тоді 70% українців хотіли б бачити президентом Путіна.
Тоді, у 2008 -2009 рр., на запитання хотіли б ви бачити президентом Володимира Путіна, більше половини українців відповіли - так. На частині наших територій створено "русский мир", - сказав екс-президент.
"Нам треба шукати причину в собі і якщо ми її побачимо, то є шанс все виправити і ми станемо гідними супротивниками путінської Росії. Для того щоб перемогти ворога, його треба ненавидіти. Це слова великого гуманіста Іллі Еренбурга, який навчав у 1941 році, як перемагати фашистів, як формувати дух перемоги", - зазначив Ющенко.
Сьогодні, 27 червня (за старим стилем) 367 років тому розпочалася Конотопська битва – одна з найвидатніших перемог української військової історії XVII століття. Зміст. 1.Після Хмельницького: спадщина, яку розривали навпіл. 2.Конотоп: пастка, яка спрацю...
27 червня (за юліанським календарем 10 липня) вшановують преподобного Самсона, гостинного - святого, який, за переказами, міг лікувати хвороби одним своїм дотиком, а своє життя присвятив допомозі людям. У народі день прозвали Самсон Сіногной, зазначают...