
Росія вибрала своєю представницею Юлію Самойлову, щоб викликати у народу жалість. Про це в інтерв'ю Цензор.НЕТ заявила українська співачка Анастасія Приходько, передають Патріоти України.
"Номер був огидний, в принципі. Підготовка - огидна. При чому тут Ленін був у Лісабоні з цим полотном? Загалом, знущалися, як могли і як хотіли. Якщо брати людський фактор, то мені її щиро шкода. Але в цьому - вся Росія. Людина і так все життя росла з комплексами певними, і коли на неї це все обрушилося ... Вона так плакала! Мені її так шкода стало! її використовували в цій грі, хотіли жалість викликати у народу", - вважає зірка.
Приходько відзначила, що з професійної точки зору виступ Юлії Самойлової було огидним. "Це можна пояснити тим, що людина ніколи не була публічною, завжди була замкнутою в собі. Вона ніколи не була на великій сцені. І зробити такий крок ... Заради чого? Ну, і Росія - як завжди. Я подивилася коментарі Пригожина та інших - вони її почали мочити, гасити ... Ну, по-людськи мені її шкода. з іншого боку, я розумію, що це наш ворог", - вважає співачка.
Як на мене ... . "тАвАриСЧ" зюганов, явно з наполегливої підказки кремля видав "експромт" про "изьятие банковских вкладов населения". . Я цілком розумію, що потенційна сума у більше як 60 трильонів "фублів" заощаджень російських громадян суттєво муля...
Окупований Крим в ніч на 23 червня і вранці потрапив під масовану атаку дронів. Було уражено порт Кавказ та низку інших об'єктів. Про це повідомляють OSINT-канали. . Спочатку в пабліках з'явилось повідомлення про пожежу на підстанції Насосна-2, що в С...