Глава самопроголошеної "ДНР" Олександр Захарченко від імені "громадськості Донбасу" оголосив про початок збору підписів за петицію до Ради безпеки ООН з приводу невиконання Україною Мінських угод. Яким чином буде проходити збір підписів, він не уточнив. Про це пише група "Типова Горлівка" в Facebook, інформують Патріоти України.
"Общественность Донбасса инициирует обращение к международным организациям с призывом остановить геноцид народов Донбасса со стороны украинской власти и прекратить карательную операцию, именуемую АТО. Мы начинаем процесс сбора подписей и покажем всему миру, что миллионы наших сограждан ждут мира и прекращения кошмара, вот уже два года продолжающегося по вине Киева", — заявил он.
По словам Захарченко, Украина не выполняет режим прекращения огня, обстреливая подконтрольные ДНР города, в том числе из тяжелых вооружений; не приняла закон об амнистии участников боевых действий со стороны сепаратистов; "имитирует процесс освобождения и обмена заложников", обменивая не захваченных в плен сепаратистов, а "людей, захваченных СБУ по надуманным поводам и зачастую не имеющих к конфликту никакого отношения". В общем, совсем как у Высоцкого в песне "Дорогая передача".
Наостано хочеться зазначити, що заяви ватажка терористів нагадують епізод з відомої радянської комедії:
Противник (російські війська) продовжує утримувати позиції вздовж річок Вовча та Солона на ділянці їхнього злитті (район Новопавлівки та на південь від неї), на заході Донецької та на південному сході Дніпропетровської областей України. Водночас російс...
У різних регіонах України можна почути слова, які рідко зустрічаються у сучасній розмовній мові, але мають цікаву історію, одне з таких – "ковбаня". Так називали глибоку яму, западину або велику вибоїну на дорозі чи ґрунті, це слово могло бути знайомим...