"Окупант не тільки десь за поребриком. Він ще й тут, у телевізорі": Приховано-проросійські телеканали формують свідомість українців

"Нацрада з радістю заборонила впускати на канали Саакашвілі, але дозволяє нести антиукраїнську нісенітницю на "Ньюзвані", "112", каналі "Україна", на "Інтері"..."

Джерело: uainfo.org

"Ось останні дні, ви не повірите, я намагаюся не злитися. Дихати рівно. Проводити сухий аналіз, зіставляти факти і т. д. Головне НЕ психувати", — пише Ліза Богуцька, передають Патріоти України, і продовжує:

"І ось зараз увечері, перед вечерею випадково ввімкнула Ньюзван, а там аннушка Герман розлила масло. Солов'єм заливається про те, як якісь "сили війни" були зацікавлені у вбивстві громадянина Росії, депутата Державної Думи. І натяк Герман робила на зовсім не російських "силах війни".

І далі ця пані вмикає наступну арію — про "дівчинку на візку, яка мала співати на міжнародному конкурсі. І яка різниця, чи перетинала вона український кордон НЕ санкціоновано? Вона має тут бути, тому що тільки така хвора дівчина може протягнути нам пальмову гілку світу. Вона — ніби голубка, має покласти край війні. "Ну і далі це жахливе марення про "сили війни" і "голубку світла"....

І скажіть, де наше СБУ? А де наша Нацрада? І цур його знає, де наш президент — сизий голуб?

Не читайте перед обідом радянських газет! Особисто я повечеряти так і не змогла. Як тут не злитися?

Ну і нехай! Президент тут ні при чому. У всьому винне його оточення. Йому треба просто написати лист і відкрити на Стеця очі. Так. І Стець тут ні при чому. Це все Нацрада. І вона ні до чого?

Тільки не треба говорити, що просто не треба дивитися сепарські канали. Від того, що я не буду їх дивитися, нічого не зміниться. Їх будуть дивитися ті, хто вважає, що правда —тільки там. І сприяє цьому саме Нацрада, яка роздає ліцензії та їх забирає.

***

Хочу повернутися до вчорашнього свого посту про Ньюзван і Ганну Герман. Власне, не стільки до особистості, скільки до каналу.

Я розумію, що змінити щось зараз неможливо. Все дуже контрольовано Банковою, а значить, їй такий розклад потрібен.

Так ось. Згадуючи про те, що привело Крим до анексії, і чому так радісно кримчани бігли голосувати за Росію, хочу зазначити, що в своїх численних інтерв'ю з цього приводу, я головною причиною називала ЗМІ.

Поясню.

ЗМІ формують свідомість. Як би ми не намагалися протистояти ситуації, ми звідкись черпаємо інформацію. Хтось із телевізора, хтось із комп'ютера, хтось по телефону, по листуванню з перших вуст і т. д. Телевізор формує світогляд у, як мінімум, 70-90% цивільного населення.

Так ось, я неодноразово говорила про те, що саме телевізор у Криму створював ілюзію безхмарного російського буття. Серед моїх знайомих, у 90% стояли тарілки і були налаштовані саме на Росію. Мовляв, там і новини цікавіші, й історичні передачі, і серіали... І взагалі, росіяни — брати, ми однієї крові і т. д.

Після того, як почалася війна, ми все зрозуміли, наскільки пропаганда, що транслюється в телевізорі, небезпечна для здоров'я. Ми, піднімаючи на сміх російську кіселевщину, хлопчиків, розіп'ятих у трусиках, зґвалтованих бабусь, супчика зі снігурів, тим часом зовсім забули про те, що міна уповільненої дії лежить в самому серці України.

За Кисельовим, Соловйовим, Доренко, ми зовсім перестали бачити, що в своєму, українському телевізорі оспівуємо Ахметова, Пінчука, Коломойського, Порошенко....

Нацрада з радістю заборонила впускати на канали Саакашвілі, але дозволяє нести антиукраїнську нісенітницю на Ньюзвані, 112, каналі Україна, на Інтері...

Ми говоримо про гібридну війну? Ось вона. У телевізорі. У нашому, українському телевізорі. І це вже не Крим, який повівся на красиві казки про Росію. Це — МАТЕРИК, що дозволяє транслювати ті ж казки, тільки в профіль.

Шустера прибрали, як потенціальну небезпеку української державності. А Герман, яка співає оду дівчинці — голубу світу, вбитому російському Комуністу, співробітнику ФСБ і нашому президентові — це стовп нашої державності...

Ось скажу чесно. На сьогодні, на мій погляд, відверто проросійським є Інтер. За ним в ряду стоїть Україна. Приховано-проросійськими є Ньюзван і 112. Причому 112 зараз став ділити пальму між проросійськими і пропрезидентськими настроями, що в корені — одне і теж.

На мій погляд опонуючим провладним і прокремлівським каналам на сьогодні є 24 канал.

Найкрасивішим по графіку і найбільш насиченим за змістом — безумовно АТР.

Наймолодшим і дуже перспективним — ZIK.

У мене в кабелі є тільки 24. Інші мені підключити не хочуть. Зате в цьому ж кабелі не тільки всі перераховані україно-проросійські канали, але 5 аж 2, і штук 5-6 чисто російських.

І це — воююча країна. Окупант не тільки десь за поребриком. Він ще й тут, у телевізорі.

І Нацрада, цілком ймовірно, в цьому зацікавлена. Адже розсилає ж вона методички — про що не говорити ні в якому разі, що опустити, а на чому обов'язково правильно розставити акценти."

Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

В мережі показали нищівний удар по бойовиках на Донбасі (відео)

понеділок, 18 лютий 2019, 21:42

Бойову операцію українські військові провели в районі населеного пункту Золоте в Луганській області. Відповідний ролик опублікував волонтер Юрій Мисягін в Facebook, передають Патріоти України. За його словами, операцію провела бойова група К-2 з 54-ї б...

У Кличка з'явилась свої "Богиня": Зарплата чиновниці КМДА у минулому році склала з півмільйона гривень

понеділок, 18 лютий 2019, 21:11

Жінка в КМДА працює лише рік, а отримує більше ніж будь-який її колега. Частину коштів Наталію Мельник виписала собі сама. Ідеться про 35-річну очільницю Департаменту економіки та інвестицій КМДА Наталію Мельник. За 2018-ий жінка отримала виплат на сум...