"Они ох*ели окончательно. Найем, Лещенко, НАБУ и вся остальная шушера. Они издеваются и считают нас тупыми недоумками, а себя – неприкосновенными небожителями", – Поярков

Художник вважає, що НАБУ легалізувало корупцію, коли не знайшло порушень в купівлі народним депутатом від БПП Сергієм Лещенком дорогої квартири.

Сергій Поярков. Фото:espreso.tv

Народні депутати від БПП Сергій Лещенко, Мустафа Найєм, Світлана Заліщук, а також Національне антикорупційне бюро України (НАБУ) в історії про квартиру нардепа Лещенка мають українців за "тупих недоумків". Про це заявив український активіст і художник Сергій Поярков в своєму блозі на Обозревателе, зазначають Патріоти України.

"Они ох...ели окончательно. Найем, Лещенко, НАБУ, Залищук и вся остальная шушера. Они над нами издеваются и считают нас тупыми недоумками, а себя – неприкосновенными небожителями", - обурився він.

Щоб "показати всю глибину нелюдського нахабства" нардепів, художник офіційно оголосив усім "жебракам", згідно з їх деклараціями, народним депутатам, які бажають добре жити, що готовий видавати їм кредити.

"Будучи официальным долларовым миллионером по зарплате за последнее десятилетие, готов выдавать народным избранникам беспроцентные кредиты в гривне сроком на 10 и более лет. И пусть попробует хоть кто-то из этой ох...евшей шушеры вякнуть хоть слово!" - заявив він.

Поярков запросив всіх нардепів звертатися до нього за кредитом.

"Давайте бороться с коррупцией с помощью взяточничества вместе! Кредиты на 10 лет, 20 лет, 30 лет – без процентов. А поскольку мы с вами не лохи, то настоящие условия обсудим отдельно, за закрытыми дверями", - додав він.

На думку художника, своєю заявою НАБУ фактично легалізувало корупцію.

"Если вы одолжили мне 10 лет назад 100 тысяч гривен беспроцентно, это было $20 тысяч по курсу 5. Отдавая сегодня беспроцентный кредит, мне придется достать из кармана менее $4 тыс. Если Сытник (голова НАБУ - ред) считает подобную математику приемлемой для государственных чиновников и не видит в этом уголовщины – он, говоря словами Вилкула, "недоразвитый имбецил", которого по состоянию психического здоровья нужно немедленно смещать с должности", - підкреслив Поярков.

Він зазначив, що люди, які не мають питань з приводу купівлі квартири Лещенка, "або дурні, або продажні виродки", особливо якщо у них були питання до угідь екс-президента Віктора Януковича.

"Люди, которым категорически не нравилось "Межигорье" Януковича, но которые готовы лечь костьми, защищая апартаменты Лещенко, – все до единого ох...евшие подонки!" - підсумував активіст.

Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

"Трамп - первый президент США, который "вылизывает" врагов и "жестко говорит с союзниками", - Анти-Колорадос

четвер, 14 листопад 2019, 20:29

Наддержавою Штати стали тоді, коли відмовилися від одномоментного прагматизму, а дали партнерам відчути в собі надійну опору. Ось саме це Трамп зараз і руйнує. "Вчера Трамп дал показательные выступления на бизнес-форуме в США. Главной целью мероприятия...

"Что подразумевал Пристайко, говоря о выходе из Минска", - аналітик

четвер, 14 листопад 2019, 19:29

Глава МЗС Вадим Пристайко намагався переконати нас, що ситуація навколо Мінська і АТО розвивається, в цілому, за планом і в інтересах України, але вийшло це в нього не дуже переконливо. "Несмотря на большой объем, интервью Вадима Пристайко отнюдь не пе...