"Операция "Преемник": Я знаю, кто будет следующим президентом России" - Сазонов

Загальний рівень маразму і практично язичницького ідолопоклонства у Росії досяг необхідного рівня і не залишає їм варіантів. Тобто новим президентом РФ або вождем (як у індіанців і в СРСР) стане Путін Другий.

Ілюстрація:Depo.ua

"Я знаю, кто будет следующим президентом России. Не в смысле на выборах 2018 года, тут все знают, а после Путина. Заинтриговал?" Про це пише на Site.ua журналіст Кирило Сазонов, передають Патріоти України, продовжуючи:

Думаю, да практически уверен, что общий уровень маразма и практически языческого идолопоклонства (православные скрепы, ага) достиг необходимого уровня и не оставляет им вариантов. То есть новым президентом РФ или вождем (как у индейцев и в СССР) станет Путин Второй.

Чтобы верноподданным не привыкать к новой фамилии, а идеологам не напрягаться с перестройкой сознания электората. Сразу после выборов Путина Второго или после назначения советом элиты победителю делают необходимую пластическую операцию. Потому что экономить нужно бюджетные средства. Шутка ли - столько портретов, плакатов, картин, бюстов и не побоюсь этого слова икон заново писать?

Дело за малым. Может и страну заранее переименовать? Воспользоваться украинским креативом, ради сохранения хоть каких-то ментальных связей с нами. А что, мне кажется - будет красиво звучать: Повелитель Мордора, король за стеной Путин Второй. Великий. Или мелкий - зависит от баланса восприятия реальности и верований.

То есть для нас, по большому счету, ничего не меняется. Их флюгер политики и логики намертво приколочен к сараю и ветер обреченно дует в одном направлении...

Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

"Вбивча краса": В мережі показали армійські фото красунь з України та НАТО

субота, 25 травень 2019, 7:10

У ЗСУ служать жінки, які нарівні справляються з більшістю чисто чоловічих обов'язків, що притаманні армійським будням. Відповідні фото опубліковано в Facebook, передають Патріоти України. На кадрах можна побачити усміхнених українок. Вони з вигляду, в ...

Дива сучасних перукарів: Як змінилась зачіска практично лисої дівчини (відео)

субота, 25 травень 2019, 6:55

Потрібно пам'ятати і вірити, що навіть з безвихідної ситуації є вихід. Деякі жінки страждають від облисіння, з яким практично марно боротися. Погодьтеся, одна справа, якщо у чоловіка випадає волосся і зовсім інша – якщо у жінки, вважають Патріоти Украї...