Особливо небезпечно: У Держдепі застерігають американських туристів від поїздок до України

Державний департамент США відніс Україну до країн, при поїздках до яких туристам слід проявляти підвищену обережність.

Фото: Радіо Свобода.Державний департамент США відніс Україну до другої групи країн із чотирьох за рівнем безпеки для своїх громадян - до країн, при поїздках до яких їм слід проявляти підвищену обережність. Про це йдеться на сайті Консультацій з подорожей Держдепу, передають Патріоти України.

"Проявляйте підвищену обережність в Україні через злочинність і цивільні заворушення. У деяких регіонах підвищений ризик", - свідчить повідомлення. Зокрема, рекомендується не відвідувати Крим і східні частини Донецької та Луганської областей.

"У Криму тривають зловживання та довільні тюремні ув'язнення іноземців і місцевого населення окупаційною владою", - підкреслили в Держдепі.

Що стосується Донбасу, то в застереженні наголошується, що "очолювані Росією сили продовжують контролювати райони Донецької та Луганської областей", де конфлікт уже привів до більш ніж 10 тисяч смертей.

Також громадянам США при відвідуванні України рекомендується уникати демонстрацій і натовпів, не чинити фізичний опір будь-якій спробі пограбування, стежити за важливими подіями в місцевих ЗМІ та коригувати свої плани на їх основі.

Варто зазначити, що на сайті Консультації з подорожей Держдепу всі країни світу розділені на чотири групи: при поїздках до яких слід дотримуватися звичайних заходів безпеки; при поїздках до яких слід дотримуватися підвищеної обережності; поїздки до яких рекомендується переглянути і поїздки до яких не рекомендовані.

Щодо Росії, то вона (разом із Туреччиною) віднесена до третьої групи через тероризм та утиски. У РФ американцям радять не відвідувати Чечню і не їздити на Ельбрус, а в Туреччині - у південно-східні провінції і до кордону з Сирією. Відзначається, що в Росії громадяни США "часто стають жертвами переслідування, жорстокого поводження та вимагання з боку правоохоронних та інших посадових осіб".

Щодо інших сусідів України, то вони, включаючи Білорусь і Грузію, віднесені до першої групи, при цьому непідконтрольні уряду Грузії регіони Абхазії, Південної Осетії відвідувати не рекомендовано, а при поїздках до неконтрольованого урядом Молдови Придністров'я рекомендується дотримуватися підвищеної обережності. Примітно, що в першу групу також потрапили Вірменія, Казахстан, Таджикистан, Киргизстан, Туркменістан, Узбекистан, Сербія, Албанія, Південна Корея.

При цьому до другої групи потрапили такі країни ЄС, як Бельгія, Данія, Франція, Німеччина, Італія, Іспанія, Великобританія (причина - тероризм), сусідні ЄС Алжир, Єгипет, Туніс, Боснія і Герцеговина, Ізраїль, непідконтрольна сербському уряду територія Косово, а крім того - Китай, Індія, Індонезія, Колумбія, Ямайка, Мальдіви, Мексика, Саудівська Аравія, Південна Африка та багато інших держав через різні причини.

У третій групі - Британські Віргінські острови і Домініканська республіка (наслідки природних катаклізмів), Куба (напад на посольство США в Гавані), Гватемала, Гондурас і Венесуела, (злочинність), Ліван (злочинність, тероризм, збройний конфлікт), Пакистан і Судан (тероризм) і ряд інших країн.

У четвертій групі - Афганістан, Центральноафриканська республіка, Іран, Ірак, Лівія, Малі, Корейська Народна Демократична республіка (Північна Корея), Сомалі, Сирія, Ємен.


Опублікував: Олександр Смаглюк
Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

Чарівні пухнастики: Кумедні та зворушливі світлини домашніх улюбленців

п’ятниця, 20 квітень 2018, 0:31

Любові та уваги потребують не лише люди. Мільйони тварин потребують любові та уваги зазначають Патріоти України з посиланням на Boredpanda. Деякі з них вже мають свій дім, інші – лише його шукають. . Якщо ви вже тримаєте домашнього улюбленця, то то...

За 80 євро по Європі: Як лучанин задешево об’їздив 10 країн

п’ятниця, 20 квітень 2018, 0:20

Віктор-Микола Гаврилюк поділився досвідом бюджетних подорожей. Як подорожувати майже без грошей і з позитивом вчить на своєму прикладі 22-річний Віктор-Микола Гаврилюк з Луцька, зазначають Патріоти України з посиланням на Gazeta.ua. . Торік автостопом ...