Отримали методички з Москви: Ганнуся Герман і Ко вже радісно запустили "зраду" про домовленості Путіна і Трампа по Україні - політолог

Екс-радниця Януковича вже озвучила активно використовуваний у РФ штамп пропаганди, наче Трамп під час зустрічі з Порошенком виклав йому спільний з Росією план по Україні, потім він його обговорить з Путіним, а потім Тіллерсон вже в Києві викладе деталі.

Ганна Герман. Фото:Гордон

"А, тем временем, отдельные украинские экс/политики, как и следовало ожидать, уже запустили один из варинатов "зрады"." Про це пише у своєму Facebook політолог Олеся Яхно, передають Патріоти України, продовжуючи:

Анна Герман только что озвучила активно используемый в России пропагандистский штамп: мол, "Трамп во время встречи с Порошенко изложил ему общий с Россией план по Украине, затем он его проговорит с Путиным, а потом Тиллерсон уже в Киеве изложит детали".

Второй пропагандистский штамп, который отдельные украинские политики станут повторять вслед за Россиией, будет, скорее всего, о том, что якобы "Меркель, Макрон и Путин за спиной Украины договариваются о судьбе Украины" (имею ввиду предстоящий завтрак 8 июля).

Такие интепретации - это продолжение все тех же капитулянских инициатив, только в другой обертке, по типу "сдать Крым в аренду", "обменять Крым на уход России из Донбасса", "вести переговоры с боевиками ЛДНР".

Нет сегодня никаких предпоссылок для того, чтобы Кремль мог кому бы то ни было навязать свой вариант по Украине. Продление и ужесточения санкций по отношению к РФ, заявление Трампа о дестабилизирующей роли России, очень четкая позиция в целом Меркель и Макрона говорят об обратном - о том, что экономическое и политическое давление на Путина будет только возрастать.

Ну а фактор вмешательства России в избирательные процессы в США и Европе уверенность в необходимости такого давления только укрепил.

Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

Кожна куля знайшла свого окупанта: Снайпер спецпідрозділу НГУ "Омега" знищив двох російських вояків (відео)

вівторок, 28 березень 2023, 7:20

Снайпер спецпідрозділу Національної гвардії України "Омега" знищив двох окупантів. . Відеозапис бойової роботи побратима нацгвардійці опублікували на своїй сторінці в соцмережі. . Нагадаємо, "Омега" по праву пишається своїми віртуозними стрільцями. ...

Москва відчайдушно прагне успіху: До наступу на Авдіївку залучили загони професіоналів з "Вагнера". Є інформація про звільнення російських генералів – ISW

вівторок, 28 березень 2023, 6:11

Аналітики Інституту вивчення війни (ISW) припускають, що окупанти посилюють виснажені загони своїх вояк підрозділами "Вагнера" для наступу на Авдіївку. . В огляді ISW припускають, що російське військове керівництво, ймовірно, залучило до наступу на Ав...