"Падающим режимам всегда не везет", - російський політолог про ситуацію у сучасній РФ

Валерій Соловей зазначив, що Росія не очікувала нинішньої реакції Європи, США і України, а була впевнена у швидкій та легкій перемозі.

Валерій Соловей. Фото: Хвиля.

Популярний російський політолог Валерій Соловей заявив, що падаючим режимам, таким як РФ, завжди перестає везти. Про це він розповів в інтерв'ю LB.UA, передають Патріоти України.

"У падающих режимов имеется одна очень любопытная особенность – им перестает везти. Вот более десяти лет все было хорошо: и цены на нефть росли, и геополитическая ситуация была благоприятной, и многое другое. Но вдруг, причем это всегда происходит вдруг, внезапно, везение заканчивается: цены на нефть драматически снизились, Турция "воткнула нож в спину", Запад оказался не таким уж слабым. И НАТО вдруг ожило: начинает новые базы размещать, их самолеты начинают перехватывать российские истребители, а корабли не боятся идти фактически на таран российских военных кораблей",- пояснив він.

Соловей також зазначив, що Росія не очікувала нинішньої реакції Європи, США і України. "В 2014 году была абсолютная уверенность, что Запад – слабаки: европейцев мы купили или прогнем, Обама - слабак во внешней политике, а Украина рухнет под тяжестью собственных ошибок и преступлений. Но прошло два года, и все оказалось наоборот: Украина не рухнула, Запад огрызается – и не просто огрызается, а еще и оказывает давление на Россию. В Кремле считают, что за этим стоят американцы, англичане и Меркель – они раз за разом дают понять, что не будет никакого ослабления санкций, пока Кремль не выполнит Минских договоренностей", - зазначив політолог.

Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

Мистецтво жонглювання фактами: У Авакова оприлюднили підрахунки щодо чисельності “Ходи Гідності” і “Маршу захисників”

субота, 24 серпень 2019, 17:24

МВС традиційно вміє так рахувати кількість людей на зібраннях, щоб догодити кожній чинній владі. Всі, хто пильно слідкував сьогодні за подіями на Майдані Незалежності помітили, що марш ветеранів був помітно чисельніший за офіційну "Ходу Гідності". У МВ...

Хіти тижня. Проти Коломойського в Україні зріє заколот: Запеклі вороги об'єднались, аби скинути ненависного "делателя королей", - мережа

субота, 24 серпень 2019, 17:00

Ігор Валерійович після перемоги Зеленського своїми гіперактивними атаками на всіх і вся зумів зробити здавалося б неможливе - об'єднати проти себе начебто і "зрадників" і "патріотів". Вирішальна сутичка намічається на осінь. В вищих політичних колах Ук...