Паршива вівця сімейства Хілтон знову не дає нудьгувати поліції

Молодший брат Періс продовжує низку правопорушень.

Фото: stuki-druki.com

23-річний Конрад Хілтон заарештували за викрадення автомобіля. На цей раз він вкрав авто. Брату Періс Хілтон, який поки залишається під вартою, призначена суму застави у розмірі 60 000 доларів, передають Патріоти України з посиланням на Нескучные новости.

Юний Хілтон в черговий раз спробував вломитися в будинок своєї колишньої дівчини, дочки Ріка Саломона Хантер. Конрада не зупинив навіть судовий ордер, що забороняє йому наближатися до дівчини. Закінчилося тим, що Хілтон вкрав "Bentley" Рікі, за що його і затримала поліція.

Як відомо, у брата Періс давні проблеми з законом. Молода людина попадався на управлінні автомобілем під наркотиками, переслідував Хантер, погрожував самогубством і піднімав дебош в літаку. У минулому році Конрад відсидів два місяці у в'язниці.

Нагадаємо, колись давно "паршивою овечкою" в сім'ї Хілтон була і Періс, але потім взялася за розум. Беррон Хілтон, старший брат Конрада, також хуліган. А ось їх сестра Нікі Хілтон - жінка серйозна. Вона вийшла заміж за спадкоємця Ротшильдів і народила від нього дочку.

Опублікував: Олекса Хвацький
Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

Напередодні візиту "довгограючого Сі" до свого "кореша з бункера" у ЦАР загинуло 9 громадян КНР ... - Машовець

понеділок, 20 березень 2023, 20:57

Одна з найбільших у світі інформаційних агенцій - АР (Associated Press), США... повідомила цікаву новину... Джерело

"Известие, что суд в Гааге выдал ордер на арест Путина, застало его врасплох. Такой вариант... никогда всерьез не воспринимался" - GENERALL SVR

понеділок, 20 березень 2023, 8:50

Популярний блогер GENERALL SVR поділився свіжими новинами, котрі відбуваються у кремлі. Далі мовою оригіналу. . "Известие о том, что Международный уголовный суд в Гааге выдал ордер на арест президента России Владимира Путина, застало его врасплох. Тако...