Паршива вівця сімейства Хілтон знову не дає нудьгувати поліції

Молодший брат Періс продовжує низку правопорушень.

Фото: stuki-druki.com

23-річний Конрад Хілтон заарештували за викрадення автомобіля. На цей раз він вкрав авто. Брату Періс Хілтон, який поки залишається під вартою, призначена суму застави у розмірі 60 000 доларів, передають Патріоти України з посиланням на Нескучные новости.

Юний Хілтон в черговий раз спробував вломитися в будинок своєї колишньої дівчини, дочки Ріка Саломона Хантер. Конрада не зупинив навіть судовий ордер, що забороняє йому наближатися до дівчини. Закінчилося тим, що Хілтон вкрав "Bentley" Рікі, за що його і затримала поліція.

Як відомо, у брата Періс давні проблеми з законом. Молода людина попадався на управлінні автомобілем під наркотиками, переслідував Хантер, погрожував самогубством і піднімав дебош в літаку. У минулому році Конрад відсидів два місяці у в'язниці.

Нагадаємо, колись давно "паршивою овечкою" в сім'ї Хілтон була і Періс, але потім взялася за розум. Беррон Хілтон, старший брат Конрада, також хуліган. А ось їх сестра Нікі Хілтон - жінка серйозна. Вона вийшла заміж за спадкоємця Ротшильдів і народила від нього дочку.

Опублікував: Олекса Хвацький
Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

"Вставай страна огромная!": Розвідка Британії пояснила, нащо РФ посилено готує "оборону" в Бєлгородській області

середа, 7 грудень 2022, 10:15

Російська влада просуває оборонні приготування на своїй міжнародно визнаній території, щоб розпалити патріотичні почуття громадян. Про це йдеться у розвідувальному огляді міноборони Британії у середу. Відзначається, що останнім часом Росія почала розши...

Великий договір капітуляції Росії: Експерт запропонував оригінальний спосіб, як отримати репарації з РФ після перемоги України у війні

середа, 7 грудень 2022, 9:09

Великий Договір капітуляції росії має включати низку важливих статей з вимогами України, зокрема щодо репарацій. Таку думку висловив публіцист та політичний експерт Юрій Радухін. . Радухін зазначив, що Договір має включати також важливі статті вимог ...