
Партизани, які виявили в районі містечка Старомихайлівка нові склади з боєприпасами і технікою, заклали вибухівку в три автомобілі бойовиків. Дві з «російськими гастролерами» злетіли в повітря. Про це повідомляється на офіційній сторінці «Фронту звільнення Донбасу та Луганщини» в Facebook, зазначають Патріоти України.
Пару дней назад случайно заблудились в районе Старомихаловки и вышли к дачам. А там, как оказалось куча техники и, собственно, обизян. Обизяны, оговоримся сразу, не местные. Так уж получилось, что после нашего ухода у обизян при запуске двигателей сдетонировал боекомплект в двух коробочках (насчет третьей уточняем). Повторимся еще раз Нех*йшастать, особенно приезжим.
Но история получила продолжение. В понедельник нарыли телефон одного из ОБСЕшных миссионеров и дали наводку на эти самые дачи. И... их туда не пустили. Вопрос: и на хрена нам такая мониторинговая миссия? Интересно, сколько этакие миссионеры получают и в какой валюте?
25 червня: церковне свято сьогодні, від чого оберігає чудотворна ікона "Ізбавительниця". 25 червня за новим календарним стилем (8 липня - за старим) - свято чудотворної ікони Божої Матері "Ізбавительниця", яка зберігається в одному з українських монаст...
В низці районів окупованого Криму у ніч проти четверга, 25 червня, лунає серія вибухів. Під атакою опинилася енергетична інфраструктура, передають Патріоти України з посиланням на моніторингові Telegram-канали. . Зокрема вибухи чули в районі Севастопо...