Перед нами агрессия фашистского неоимперского режима, а что этот рейх называется Россией – в данном случае подробность, - Шехтман

Вказання на природу режиму, який веде війну проти України, має змусити визначитися кожну людину, яка хоча б декларативно дотримується ліберальних цінностей.

Ілюстрація:24tv.ua

Павло Шехтман прокоментував відповідь Євгенії Коротич на заяву російського ліберала про те, що немає різниці чий Крим. Про це Шехтман написав у своєму Facebook, зазначають Патріоти України.

Слід нагадати, що в п'ятницю, Євгенія Коротич на своїй сторінці в Facebook у відповіді на заяву ліберала з Росії про те, що немає різниці чий Крим, головне щоб людям було добре, заявила:

"По причине абсолютной неясности, где мы "думаем о людях", а где это превращается в абсурд, такие вещи регулируются большим международным и внутренним правом. А сепаратизм является статьёй не только в России, но и во многих других странах.

И Украина заявила о незыблемости своих границ в самом начале своего независимого существования. Ваша, Олег, страна тогда подписала Будапештский меморандум, в котором, Олег, гарантировала незыблемость украинских границ - в обмен на отказ Украины от ядерного оружия. Ядерное оружие Украина утилизировала, а вот у вашей, Олег, страны со своими обязательствами всё оказалось не так хорошо. Как выяснилось, она их легко может по*ерить".

Відповідь дівчини прокоментував блогер Павло Шехтман на своїй сторінці в Facebook.

Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

"Истерика за поребриком, или Что показали ОРДЛО-стоны вокруг "формулы Штайнмайера", - експерт

понеділок, 23 вересень 2019, 6:29

"Реакция украинских патриотов на "нормандский сговор" - ничто по сравнению с приступом тотальной зрады, охватившим российские оккупационные администрации как в Донецке, так и в Луганске", - пише у своєму блозі Олег Поліщук, передають Патріоти України, ...

"Герої теж бувають геями": Незвичайна історія з фронту "не такого, як всі" бійця АТО (фото)

понеділок, 23 вересень 2019, 6:07

Василь Давиденко, 41-річний ветеран АТО, публічно заявив, що є геєм. Він другий військовий в історії української армії, що пішов на такий крок. Першим це зробив Віктор Пилипенко, екс-боєць батальйону "Донбас", передають Патріоти України. У правозахисно...