Перед нами агрессия фашистского неоимперского режима, а что этот рейх называется Россией – в данном случае подробность, - Шехтман

Вказання на природу режиму, який веде війну проти України, має змусити визначитися кожну людину, яка хоча б декларативно дотримується ліберальних цінностей.

Ілюстрація:24tv.ua

Павло Шехтман прокоментував відповідь Євгенії Коротич на заяву російського ліберала про те, що немає різниці чий Крим. Про це Шехтман написав у своєму Facebook, зазначають Патріоти України.

Слід нагадати, що в п'ятницю, Євгенія Коротич на своїй сторінці в Facebook у відповіді на заяву ліберала з Росії про те, що немає різниці чий Крим, головне щоб людям було добре, заявила:

"По причине абсолютной неясности, где мы "думаем о людях", а где это превращается в абсурд, такие вещи регулируются большим международным и внутренним правом. А сепаратизм является статьёй не только в России, но и во многих других странах.

И Украина заявила о незыблемости своих границ в самом начале своего независимого существования. Ваша, Олег, страна тогда подписала Будапештский меморандум, в котором, Олег, гарантировала незыблемость украинских границ - в обмен на отказ Украины от ядерного оружия. Ядерное оружие Украина утилизировала, а вот у вашей, Олег, страны со своими обязательствами всё оказалось не так хорошо. Как выяснилось, она их легко может по*ерить".

Відповідь дівчини прокоментував блогер Павло Шехтман на своїй сторінці в Facebook.

Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

"Это что же, жены всего руководства РПЦ - "проститутки"?! Или даже шире, вся РПЦ - бордель?!" - блогер

неділя, 16 лютий 2020, 21:13

"Вот что забавно. Ладно, что протоиерей Димитрий Смирнов оскорбил миллионы российских женщин (а вместе с ними их мужей и детей) сразу. Но среди пострадавших оказался и сам патриарх. Дело в том, что патриарх Кирилл уже целых 46 лет - с 1974 года - живет...

Хіти тижня. Каже, "бандери" побили за російську мову: У Києві на Троєщині знайшли п'яну молодуху зі зламаним носом та вибитими зубами

неділя, 16 лютий 2020, 20:30

Інцидент трапився 9 лютого приблизно о 04:20 за адресою вулиця Оноре де Бальзака, 32. У Києві жінку жорстоко побили нібито за те, що вона розмовляла російською мовою. Закривавлену її виявили на лавочці чоловіки, які проходили повз. Вони ж викликали мед...