Перед нами агрессия фашистского неоимперского режима, а что этот рейх называется Россией – в данном случае подробность, - Шехтман

Вказання на природу режиму, який веде війну проти України, має змусити визначитися кожну людину, яка хоча б декларативно дотримується ліберальних цінностей.

Ілюстрація:24tv.ua

Павло Шехтман прокоментував відповідь Євгенії Коротич на заяву російського ліберала про те, що немає різниці чий Крим. Про це Шехтман написав у своєму Facebook, зазначають Патріоти України.

Слід нагадати, що в п'ятницю, Євгенія Коротич на своїй сторінці в Facebook у відповіді на заяву ліберала з Росії про те, що немає різниці чий Крим, головне щоб людям було добре, заявила:

"По причине абсолютной неясности, где мы "думаем о людях", а где это превращается в абсурд, такие вещи регулируются большим международным и внутренним правом. А сепаратизм является статьёй не только в России, но и во многих других странах.

И Украина заявила о незыблемости своих границ в самом начале своего независимого существования. Ваша, Олег, страна тогда подписала Будапештский меморандум, в котором, Олег, гарантировала незыблемость украинских границ - в обмен на отказ Украины от ядерного оружия. Ядерное оружие Украина утилизировала, а вот у вашей, Олег, страны со своими обязательствами всё оказалось не так хорошо. Как выяснилось, она их легко может по*ерить".

Відповідь дівчини прокоментував блогер Павло Шехтман на своїй сторінці в Facebook.

Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

"Плівки Єрмака": З'явились нові подробиці скандальної справи

четвер, 2 квітень 2020, 22:26

Автор «плівок Єрмака» фігурує в провадженні МВС як свідок. Те, що відео знімала саме ця людина, доводять окремі деталі. Наприклад, в одному з епізодів чоловік з прихованою камерою надиктовує номер свого мобільного. Перевіривши його, журналісти дізналис...

Корисні поради: Як прати одяг, щоб вбити коронавірус

четвер, 2 квітень 2020, 22:12

Поради базуються на дослідженнях колективу вчених з Китайського центру з контролю і профілактики захворювань. Фахівці розповіли, як прати одяг під час епідемії COVID-19, щоб убезпечити себе від коронавірусу, передають Патріоти України з посиланням на і...