Передумова найстрашніших втрат Путіна у Сирії: "Росіянам давали доволі спокійно робити все, що захочуть, поки не полізли до нафтоносних районів під Дейр-ез-Зором", - військовий журналіст

Війна триває далі, і Росії не дадуть вийти з Сирії переможцем.

Війна в Сирії триває, але росіянам не дадуть перемогти. Фото: Рейтерс.

"Сирія. Доволі цікаво, що росіянам давали доволі спокійно робити все що вони захочуть, поки вони не полізли до нафтоносних районів під Дейр-ез-Зором", - пише журналіст Антон Павлюшко на своїй сторінці у "Фейсбуці", передають Патріоти України, та продовжує:

"Якщо цей район перейде під контроль Ассада та росіян, то власне у повставнців зникне фінансування і війну в Сирії можна вважати завершеною. Пальміра, всякі пафосні кішлаки в пустелі, міста-мільйонники накшталт Дамаска чи Алеппо потрібні тільки з урахуванням того, що це все можеш контролювати та хоч якось фінансувати та підтримувати порядок.

Тому як тільки росіяни сунулись брати якусь нафтову вишку під Дейр-ез-Зором, то тут одразу і отримали. Як доречі отримав і Іран від Ізраїля. Війна триває далі і Росії не дадуть вийти з Сирії переможцем. Як доречі і Ірану. Це все надовго і там будуть спалені ще багато російських мільярдів. Нам треба з цього тільки порадіти, бо все що загине, буде збите чи буде підбито в Сирії, просто не з'явиться на українському Донбасі".

Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

Порівняйте: Блогер показав ціни на продукти в окупованому Донецьку (фото)

понеділок, 30 березень 2020, 12:48

Поки в цивілізованому світі бушує вірус, карантин і самоізоляція, в окупованому РФ Донецьку все як завжди. Тут патрулі, обстріли, концтабори і бажання вижити в цій дешевій пародії на життя, яку приніс "русскій мір", російська зброя і місцеві колаборанти.

"На виборах нічого не зміниться": Експерт розповів, хто може прийти до влади в РФ після Путіна

понеділок, 30 березень 2020, 12:36

Зробивши переворот в Росії, Путін поступово став диктатором, вважає експерт. «Він робить те ж, що робив Гітлер, він робить те ж, що робили диктатори в Південній Америці. Це називається тиранія, він тиран. Але, як завжди з усіма такими, буде і йому кіне...