Перегони з акулою: Славетний плавець кидає виклик кровожерливій хижачці

В якому форматі відбудеться цей заплив – невідомо.

Фото: ReutersБагаторазовий олімпійський чемпіон з плавання американець Майкл Фелпс проведе заплив наввипередки з великою білою акулою, повыдомляють Патріоти України з посиланням на Нескучные новости.

Організатором незвичайного змагання виступає канал Discovery, який планує приурочити заплив до свого проекту "Тиждень акул".

Наголошується, що швидкість Фелпса у воді становить приблизно 9,7 км/год, в той час як швидкість білої акули може досягати 40 км/ч. Нагадаємо, Фелпс оголосив про завершення кар'єри після Олімпіади-2016.

Американський плавець за свою кар'єру здобув 28 медалей (23 золоті, три срібні та дві бронзові). Фелпс є найбільш титулованим спортсменом в історії Олімпійських ігор.

Опублікував: Олекса Хвацький
Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

Маріупольці, які вижили: Правда з перших вуст від тих, кому вдалося вирватися з лап окупантів

неділя, 3 липень 2022, 6:08

Запоріжжя – одне із перших пристановищ, куди потрапляють маріупольці після пекла у своєму рідному місті. У Запоріжжі людям допомагають почати життя заново у прифронтовому місті. Патріоти України пропонують пізнати історії маріупольців, яким вдалося вир...

"К стране, где избиение женщин приравнивается к выражению любви, надо подходить с другими мерками", - блогер із Одеси

неділя, 3 липень 2022, 0:14

"До недавнего времени всякий намек на русскую исключительность в иерархии насилия вызывал протесты сознания и алгоритмов, с установленным софтом «ВСЕЛЮДИРАВНЫ». Но на пятом месяце войны России с Украиной, мир разродился новой установкой: да, к стране, ...